kayıt sistemim hakkında sizlerden gelen öneriler hakkında hareket edeceğim.

neoncu

Üye
merhabalar elimde bulunan 16 kamera kayıt yapması için kullandığım multiplexerimdeki görüntüeri tek tek kontrol ettiğimde gayet çok iyi bir görüntü alıyorum fakat 4 kameraya aldığımda görüntü bozuluyor 9 kanala aldığımda görüntü yine bozuk çıkıyor 16 kamera seçmek istediğimde 16 kamerayı tek bir ekranda göremiyorum bunun sanırım ya cihazda olan bir arıza olabileceğinden yada cihazın ön tarafında bazı tuşlar ile aynı anda basılsığında resetlenmesi yeniden tarih saat ve değişik bilgileri güncellemeleri yaparak bildiğim kadarıyla olan kısmını yapıyorum ama elde var sıfır diyerek hiç bi şekilde iyi bir sonuca varamadım.sizlerden bazı önerilerde bulunmanızı rica edeceğim bu konuda farklı satış ile ilgili forumlarda kullandığım cihazın aynı kasa ve özellikte olup siyah beyaz görüntü aktaranını ikinci el 80 tl ye buldum fakat almışken renkli olsun renkli kameralarım varken ne gerek var diyerek dayline 8 kamera özellikli olan cihazı biraz daha fazla verek alabilirim diye düşünürken elimdeki kamera sayısıda zaten 8 kamera olduğu için veya kayıt yapma özelliği olan bir cihaz gördüm balitech marka 8 kamera girişli modelide AOP 9909 8 kamera girişli kayıt cihazın özellikleri ve bu marka hakkında daha önce kameralarımı alırken bazı arkadaşlardan kalite bakımından kötü olduğu arıza sebeblerinin çok fazla olduğunu duydum forumlardan inceleme ile ve bu alanda fazla bilgim olmadığı için bana yapacağınız önerileri dikkate alarak ne tür bir kayıt sistemi ile cihaza sahip olabilirim sizlerden gelecek bilgiler benim için çok önemli olduğu için yapacağınız bilgi paylaşımlarını bekliyorum .
önerilerinizi hangisinde yapmamı vaya farklı tekliflerde beklyebilirim sizden
1: bilgisayarıma tv kartı ile bir adet 8 KAMERA GİRİŞLİ UZAKTAN KUMANDALI RENKLİ quad alarak
2:kayıt cihazı alarak bilgisayardan yapılan kayıt sistemimi iptal edip balitech aop 9909 8 kanal kayıt yapma özellikli cihaz almak bu cihazı diğer bu sınıfta özellikte olan cihazlara göre fiyatı için diyorum özellikleri ve kalitesi hakkında bilgim olmadığı için

çok uzun yazdım ama sizlerden gelen cevapları ricayla bekliyorum

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

ya arkadaşım sen her yerde konu açmışsın al 8 li kayıt cihazı kullan ne işin var balitecle veya pc ile multiplexer kulanıp tek çıkış alıp hepsini bir tv kartı ile kayıt yapmaya çalışıyosun ama yalnış yoldasın al bişr adet 8 li kayıt cihazı bak keyfine
8 KANAL DVR KAYIT CİHAZI

merhaba arkadaşlar ben forumda paylaşım ile bilgimin çok az seviyede olması sebebi ile öneri ile bilgi paylaşımında bulunulacağını sanmıştım fakat bakan var konuya ama kimse cevap yazmıyor ben sonucu söyleyim en güzel sistem bilgisayara bir adet avermedia studio 203 tv kartı takıp realtime kayıt yapmak bir adette quad veya multiplexxer ile işi bitirmek .nedenine geleyim pc tabanlı bir kayıt olduğu için kodekler ve sıkıştırma yazlımları ile bu tv kartına yamalar ekledim ve şuan elimdeki quad ile dvr kayıt yapıcı cihazlar ile yapamayacağını düşündüğüm kayıt kalitesini pc destekli olarak yakaldım uzaktan erişimide teamwiewer adlı uzak erişim kontrol yazlımı var ve bu yazlım ile istediği kadar kullanıcı ve şifre ile giriş yapılabiliyor ben ne kadar bu sitede bilgi ile bir şeyler elde edebileceğimi düşündüysem kimse tam olarak sonuca getirmedi ve daha maaliyetli sonuçları karşıma çıkardı şuan kurduğum sistemde windows tabanlı olduğu için her türlü yazlıma açık olacağıdan kayıt yapma cihazlarının kendi kanaatimce yersiz olduğunu düşünüyorum ne bir takılma ne bir sorun istediğim an istediğim heryerden bağlanabiliyorum sınırsız kullanıcı bağlantsısı ile yinede bir çok artılarıyla aklıma gelmiyorartıkçok kafayı yordum çünkü konuyu okuyan ve ve öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri