Kaspersky mi Norton mu?

NOD32 derim hiç kasmıyor çalıtıgını bile farketmezsin

panda nın üstüne tanımam. ama mc afee de kullandım. oda çok güzel. tabii panda ile aramızdaki duygusal bağ daha ağır basıyor. arkada sessiz sakin hallediyor işleri, bana birşey bırakmıyor.

kis 2010 kullan gerisi hikayeee

Arkadaşlar bu tartışma daha çoook uzar gider. Çünkü her kullanıcı için farklı antivirüs programları iyi olabilir. Benim beğendiğimi o beğenmez, onun beğendiğini ben beğenmem şeklinde uzzzaaarrrrrr gider. Dolayısıyla bu konuyu açan arkadaştan da herhangi bir ses seda çıkmamasından dolayı konu 24 saat sonra kapatılacaktır.

Benim favorimde Kaspersky 2010 dur. Bundan önce de Symantec Client Securty Kullanıyordum.

en iyi antivirüs doğru zamanda doğru sitelere girmek..
eset smart security öneririm.ama dediğim gibi sakıncalı sitelere girmediğiniz sürece önemli virüs kapmazsınız..kasper kullanıyodum biaralar kasperde iyi.ama sistemi kasmadıgı için smart security tercih ettim şimdilik

Kayspersky kullan derim fakat biraz kasacaktır makina... GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR :)))

butün antivirüs programları çok kasıyorr pcyii amaa avast kullanıyorum avasttaa qüsel diqerlerine qöre çok kasmıyor pcyi kapersky daha iyi avasttan:)

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri