Kapasitif Sorunu?

Link uzantısından indirim sağlayamadım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bende ilgiyle okuyorum. Sorun ne durumdadır. Paylaşırsanız sevinirim.

Çözümü biz bulduk . Bu işletmelerde ki sorunu devamlı çözüyoruz . Bizimle özel mesajla iletişime geçebilirsiniz . Türkiyenin heryerine hizmet vermekteyiz.

Arkadaslar antalyadan ayni konjerasyonlu bir isletme bulunmaktaydi ceza odememek icin haftalik belli bir saat kapatiyordu taki (alacan kompanzasyon elektrik'le) karsilaşasiya kadar mevcut kompanzasyon sisteme ek ileve kontaktor kondansator dizilimini duzenleyince su anda segerler % 1 ile % 3 arasi oynuyor konjerasyon 7/24 calistigi halde arzalanmasi halinde de degerler oldukca iyi %0.01 sizcede muhtesemdegilmi sizlerde tavsiye ederim profosyonel ekibini

peki hocam durum nedir şimdi? biz kapasitiften cezaya girdik onun için şu an paralel çalışamıyoruz Şebeke kesicisi açık durumda jeneratörlerden çalışıyoruz..
ilginiz için tekrar teşekkür ederim popülarite vercem ama nerden verildiğini bilmiyorum?
Eski konuyu canlandırdım ama kusura bakmayın. Bu sorun nasıl çözüldü veya başka fikri olan var mıdır?

Teşekkür ederim. OG akım referanslı kompanzasyon kısmını rica etsem biraz açabilir misiniz? Saygılarımla.

Teşekkür ederim. OG akım referanslı kompanzasyon kısmını rica etsem biraz açabilir misiniz? Saygılarımla.
Konvansiyonel kompanzasyon sistemlerinde kompanzasyon rölesi trafonun sekonder tarafindaki akim trafolarindan bilgi alarak sistemi yönetirken bahsettiğimiz diğer sistemde akim bilgisini trafonun giriş tarafından yanı OG tarafındaki akim trafolarından almakta.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri