Kameralı güvenlik sistemleri teknik servisliği

kameralı güvenlik ve alarm sistemlerinde karşılaştığı problemleri bizimle

paylaşacak arkadaşlar varsa buyursunlarki bizlerde bişeyler öğrenelim...

arkadaşlar ben de alarm ve güvenlik sistemleriyle ilgili çalışıyorum ve yaklaşık 10 yıldır bu işteyim bazı konularda haklısınız ancak sorunlar her zaman aynı olması mümkün değildir bu yüzden bunlar kulaktan dolma değil tecrübeyle kazanılır insanlar yaşayarak öğrenir arkadaşlar sorunu herzanman yerinde ve zamanında çözmek çok önemlidir güvenlikl sistemleri bu gün git yarın gel şeklinde olamaz o yüzden sorunu zamanında çözmek için tecrübe gerekir
arkadaşlar benim bir sitem var burada destek bölümünde driver klavuz ve program yayınlıyorum ve buradaki portföyümü artırmak istiyorum burada girip üye olarak elinizdeki programlarıo bizlerle paşlaşmanızı rica ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
balitech kameralar kamera başına 3500 mah çeker haberin olsun
ır lar devreye girdiğinde. adaptör kaldırmaz
ve kameralar sıkı sık arıza verir. balitech kameraların neden arıza yaptığı konusunda yadınlatıcı olmuştur herhalde
------------------
her kameranın çektiği amper farklıdır
hjer seferinde kullanım klvuzuna göre adaptör seçmelisin

Son düzenleme:
Elegance 8 kanal DVR kayıt cihazım var bunun önündede GlobeSurfer III gsm router var . Localdeinternet explorerla gayet rahat seyredebilirken internette seyretmek istediğimiz zaman DVR cihazın kullanıcı ait şifre ekranı geliyor yazıyoruz ve arkasından siyah bır ekran olarak kalıyor DMZ,port yönlendirme aklımıza gelen her yöntemi denedik ama bunu halledemedik .Tavsiyenizi bekliyorum Teşekkürler.
Not :Arzu eden olursa İp numarasını verebilirim bakabilirisniz

Son düzenleme:
Elegance 8 kanal DVR kayıt cihazım var bunun önündede GlobeSurfer III gsm router var . Localdeinternet explorerla gayet rahat seyredebilirken internette seyretmek istediğimiz zaman DVR cihazın kullanıcı ait şifre ekranı geliyor yazıyoruz ve arkasından siyah bır ekran olarak kalıyor DMZ,port yönlendirme aklımıza gelen her yöntemi denedik ama bunu halledemedik .Tavsiyenizi bekliyorum Teşekkürler.

Client yazılımı activex tabanlı çalışıyorsa internet explorer ın activex ayarları ile ilgili sıkıntı olabilir.

Client yazılım kullanmıyoruz zaten iE ile bakıyoruz

arkadaşım kolay gelsin ip adresinizi ve kullanıcı şifrelerinizi verirseniz propleminizi çözmenizde yardımcı olurum kolay gelsin

slm.bana kalırsa görüntü gelmemesinin sebebi dvr cihazdaki iletişim portlarının hepsini açmamıl olmanızdır.sadece 80 port açıldığında dediğiniz gibi sayfa karanlık olarak gelir.dvr cihazının kullanma klavuzundaki port numaralarına bakınız.açılan portlar hem TCP hemde UDP olarak açılacaktır.dmz aktif ise onu deaktif ayarlayacaksınız modemden.bunları yaptıktan sonra problem hala devam ediyorsa,kulandığın bilgisayarda (xp işletim sistemi olarak farz ediyorum)internet ayarlarından seçenekler / güvenlik kısmına girip / özel düzey'e girip karşına çıkan pencerede axtivex denetimlerinin çalıştırılmasına izin veriyorsun (etkinleştir) olarak işaretliyorsun sonra pencereyi kapatıp uygula diyorsun.bağlanmak istediğin İP'yi giriyorsun dvr'a bağlandığında sayfanın sağ altında ACTİVEX yükle linkine tıklıyoruz ve çalıştır diyoruz activex'i bilgisayara kurduktan sonra sayfayı yenileyip kulanıcı adı ve parolayı girdiğimizde görüntümüz geliyor.saygılar

Her kameranın üzerinde 1000mA yazıyor ve dört kamera 4A çekmesi gerekmiyormu?

bu çok önemli doğru adaptör seçimi için...

arkadaşım üzerine ilk çalışma anındaki çektiği ikikat güç yazılır ama ilk çalışma bittikten sonra normal güce yani yazanın yarısına düşer adaptörde kaliteliyse kısa sürede bişey olmaz ama 4 lazım olan yere 4 koysan daha uzun ömürlü olur adaptörün ve ledlerin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri