Kael'in yeni reaktif güç kontrol rölesi: Kael VARkombi-18-PC

Yeni Rölemizin fiyatı belli oldu.Yeni Fiyat listemizi,yeni ürün kataloğumuzu internet sitemizin yazılım indir bölümünden alabilirsiniz.Vaktim olmadığı için buraya ilave edemiyorum kusura bakmayın.

arkadaşlar benim kullandığım ve kullanacağım tek role sadece entes diyordum ama yakın zamanda uygulamış olduğum benzin istasyonunda anladımki kael süper bir cihaz tamamen pc mantığıyla çalışan bir cihazmız monofaze yük dengesizliği olan yerlerde kondansatör adımlamalerını güzel seç gerisini kael varkombi 12 ye bırak deri ve şu an entes montajı yaptığım yerlerde hala ceza korkusu yaşıyorum. sözün kısası kael bu işi çözmüşve bu cihazında daha iyi olacağını düşünüyorum fiyatlar uçuk olmadığı sürece başka marka kullanmam...

Arkadaşım arasındaki farkları anladıysan ne mutlu sana.2-3 yıldır ben hep söylüyorum.Kael röle yi tek geçerim.

vallahi arkadaşlar bende hep entes kullanıyorum çok memnunum baktığım yerlerin hepsininde yüzde değerleri çok harika şimdi kael röleyi hiç kullanmadım ama bir kompanzasyon yapacağım bir tesis var orayada kael takmayı düşünüyorum röleyi tanımadan bişey diyemem arkadaşlar birazda bu işten anlamak lazım sen sıralamanı adam gibi yapma işi bilmeden yap eee ondan sonra suçu röleye bul ben buna karşıyım ama kael rölesinide kullanacağım inşallah ihtiyaçlarıma ve bu kadar reklama değer

kubilay bey haklısınız adımlamaları düzgün yapmadan her şeyi roleden beklemek mümkün değil fakat kaeldeki en büyük özelliklerden sadece bir tanesini bahsetmek istiyorum faz,faz kondansatör bağlantısı var bazı tesislerde bu gerekebiliyor özellikle sürekli sistemde kalmayan cihazlarda 12 kademeli rolelerde böyle bir bağlantı gurubu olması şart.fakat enteslerde henüz böyle birşey hala yapılmadı demek istediğim budur..

Semih Bey Rölenizden temin ettim. Pazartesi şönt reaktör ilaveli olarak bir mağazaya denemek amacıyla montajını yapacağız.Eğer memnun kalırsak diğer mağazalara da geçiş yapacağız. Fabrikadan yanlış hatırlamıyorsam Hakan Bey'le görüştük sağolsun çok yardımcı oldu.Sonuçları burada paylaşacağım.
İyi çalışmalar.

seviniriz burda paylaşırsanız,sizlerin yorumları ve istekleriyle daha iyi röleler çıkartıyoruz.Takıldığınız yer olursa mutlaka arayın,iyi çalışmalar dilerim

Bu röle piyasaya çıktı ama henüz daha kullananlara rastlanmadı. şu anda ben uğraşıyom bir tane taktım yazılımları uzaktan erişim ile bağlanma yazılımlarına bakıyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri