Kael'in yeni reaktif güç kontrol rölesi: Kael VARkombi-18-PC

memnun kaldınız mı ibrahim bey,problem yaşarsanız istanbuldaki mühendislerimizin numarasını veririm yardımcı olurlar size.Biz baya yere uygulama yaptık ve yapmaya devam ediyoruz kullananalar hep 10 üstünden 10 veriyorlar.umarım sizdende olumlu bir yorum alırız.

KAEL varkombi-18-pc UZAKTAN ERİŞİM İÇİN TİPPOYA IP YÜKLEME NASIL OLUYOR?

arkadaşlar röle çok güzel kullanımı bile rahat hiç bilmeyen bir kişi çok rahat ayarlamasını bile yapabilir.kael firmasına teşekkür ederim.....

röleyi inceleme şansım oldu, test ettim, bir çok rölede olmayan özellikler, menü ve özellikle reaktör bağlanabilmesi ihtiyaca göre devreye alması bakımından , türkçe olması , kolay kullanımı bakımından birçok bakımdan kullanışlı, KAEL e teşekkürler, tavsiye ederim.
( RG3 8-12 Serilerinide uzun süre kullanmış biri olarak KAEL i tavsiye ederim ,fiyat olarakta %15 gibi daha fazla ama kesinlikle değer )

Var Kombi 18 i kullanmak ve devreye almak cep telefonu kullanmak kadar kolay.Emeğinize sağlık.
Cihazın ön panelinden sistemin endüktif ve kapasitif olarak % kaç olduğunu görüp gerekli iyileştirmeyi hemen yapabiliyorsunuz.
Elektrik sayac olarak kullanabiliyorsunuz
Reaktör bağlayarak kapasitif yükler den kaynaklanan ceza durumunu kontrol etmeniz mümkün.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VEDE KALİTE KAEL FİRMASINDA KUSURSUZ
memnun kaldınız mı ibrahim bey,problem yaşarsanız istanbuldaki mühendislerimizin numarasını veririm yardımcı olurlar size.Biz baya yere uygulama yaptık ve yapmaya devam ediyoruz kullananalar hep 10 üstünden 10 veriyorlar.umarım sizdende olumlu bir yorum alırız.

arkadaşlar bana rölenin kumanda bağlantı şeması lasım bitürlü bulamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:)

arkadaşlar bağlantı kumanda semasını nerede bulabilrim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Varkombi 12 ektedir.18 i, bu sayfada bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Varkombi 12.rar
    668.1 KB · Görüntüleme: 19
  • varkombi 12kolay kurulum.rar
    305.6 KB · Görüntüleme: 25
merhaba arkadaşlar, ben entes rg3-12c yi, dengesiz yük dağılımından dolayı, kael varkombi 12 tft ile değiştirmeyi düşünüyorum.mevcut trafo gücü 630 KvA
fazlardan çekilen max. akım 25 A (1faz için)
AKIM tr 1000 /5
sistemi değiştirirken akım trafolarını küçültmeye ihtiyaç var mı? ve kondansatör dağılımı nasıl olmalı ? yardımlarınızı bekliyorum ilginize teşekkürler...

merhaba arkadaşlar, ben entes rg3-12c yi, dengesiz yük dağılımından dolayı, kael varkombi 12 tft ile değiştirmeyi düşünüyorum.mevcut trafo gücü 630 KvA
fazlardan çekilen max. akım 25 A (1faz için)
AKIM tr 1000 /5
sistemi değiştirirken akım trafolarını küçültmeye ihtiyaç var mı? ve kondansatör dağılımı nasıl olmalı ? yardımlarınızı bekliyorum ilginize teşekkürler...

Bana göre birbirlerinden farkı yok siz sadece 1000 / 5 A akım trafonuzu 25 A cekiyorsanız 50 / 5 gibi değiştirin sistem düzelecektir

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri