Kablosuz Akıllı Ev Otomasyonu

sağolasın kardeşim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Siemens'in Synco living modeli kablosuz ev otomasyonu cihazları var.Bu ürün ile evin her odasının sıcaklığını aydınlatmasını,panjurlarını,elektirik pirizlerini kontrol edebiliyor ve istenirse güvenlik sistemleri de cihaza bağlanabiliyor.Fiyat ise 5000-6000 Euro civarında. Detaylı bilgi için .:: Termmarket İzmir. SIEMENS, COMPACT , DELTA , IMIT ::.

simens ten farkımız cok cok acık sekılde ortadadır

sımens ın yaptıklarının aynısı ve hatta fazlasını urunlerımızde mevcuttur

en buyuk farkımız fıyat tır sıemens ıle aramızda yuzde 50 ye yakın fark var

hocam elk.-elktr mühendisliği okuyorum.bu sene bitirme projesi olarak internet üzerinden kapı,pencere açıp kapatma projesini aldım.bu konuda yardımcı olabilirmisin?şimdiden teşekkür ederim.

Bende bilgi almak istiyorum

özel mesaj yerine burada paylaşırsanız daha yararlı olur kanısındayım :)

bende akıllıbina yaptım ama hiç kablosuz olmaz tabiki priz selenoid perde sinema modu falan saysay bitmez benim anlamadığım anahtarlara databus kablosu olmadan enerji sorunu yaşanır pildesem müşteri pillemi uğraşacak bizim binayı VİKO kurdu sistemi profesyonel ekip benbi sorayım yoksa niye kabloya paravereyimki

Arkadaşlar benimde bir akıllı ev otomasyonuna ihtiyacım var. Yazılım için arayüzü ben yaptırabilirim,Endüstriyel kartlar ile donatılmış bir pc ve pc-104 gibi bişi düşünüyorum. bunu buradaki arkadaşların katkıları ile mükemmel bir hale getirebilir ve emek koyacak herkezin para kazanmasını sağlayabiliriz. bence mükemmel bir otomasyon yaparız. ???

Tek ricam, eleştiri yapmak veya zora koşmak değil çözüm üretecek arkadaşların ilgilenmesidir.
Şimdiden teşekkür ederim, saygılar.

Selam bende konu açmıştım ama sanırım bende yanlış yerde açmışım. Açıkçası burada bana ait bir forum açıp çeşitli yorumları almak istemiştim ama başaramadım.Nereye yazdığımıda bulamadım.

Banada böyle bir akıllı ev sistemi lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Bunun haricinde, Buradaki herkeze bildirmek istiyordum, herkez bilgisini ve yeteneğini ortaya koysun, ben arayüz yazılımı halledebilirim. böylece herkezin kullanabileceği mükemmel bir akıllı ev sistemi geliştirebiliriz. ihtiyacı olan herkezde kullanır.. hatta belki kontrol kalemi üzerinden küçük bir karla satış yapıp burada emeği geçen herkeze bir faydası olur, bunlar şu an aklıma geldiği için yazıyorum. belki bu site böyle seylere müsade etmez bilemem, sadece aklıma geldiği için yazıyorum.

arkadaşlar internet üzerinden bi evi nasıl kontrol edebiliriz ne tür cihazlar kullanmak lazım bu konu hakkında bilgi verirserniz sevinirim

arkadaslar herkes bırsey soyluyor bende bırsey soylıyecem benım sıstemın sımens ın kullanmıs oldugu IR/RF sınyalının bırebır aynısını kullanmaktadır fakat sımens ten farkımız tek bır touch panel uzerınden hem ev otomasyonunu hıc bır sekılde kablolama yapmadan kumanda edıyoruz hende guvenlık sıstemı olarak alarm ve cctv kamera sıstemı olarakta kullanma ımkanı sunuyoruz

sıte ler ıcın de aynı urunu kullanarak ornek 50 daıre lı bır sıteden tum daıre sakınlerını seslı ve goruntulu sekılde gorusturuyoruz sıte sıstemı ıcın kullandıgımız kablolama ıse sadece tcp/ip uzerınden calısan sıstem olarak cad5 kablo kullanıyoruz

SISTEMIMIZIN EN BUYUK VE IDDALI OZELLIGI ISE TOUCH PANELLERIMIZIN TURKCE OLMASIDIR BUNU YILLARDIR BU SISTEMI YAPMIS HIC BIR FIRMA TURKIYEDE TURKCE PANEL YAPMAMISTIR VE KULLANMAMISTIR

DAHA DETAYLI BILGI ALMAK ICIN IMZAM DA BULUNAN TELEFONUMU ARAMANIZ YETERLIDIR

SAYGILARIMLA

kolay gelsin,

Peki Rusça seçeneğiniz de mevcut mudur?

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,227
Son üye
kullanıcı2343

Yeni konular