izmir deki mesleki kurslar

elano79

Üye
Listede birçok kurs görüyorum fakat izmirde bulamadım.İzmirde katılabileceğimiz kurslar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ve eklerlerse çok memnun olacağım

Paralı kurslar dışında pek izmir de kurs yok galiba...

paralıda olsa bildiğiniz kursalar varmı peki canerland?

Firmalar var ama isimleri aklımda yok.Bende birinden kulak duyumu olup izmir piyasası hakkında sohbet etmiştik bu konuu araştıran bir arkadaşla..Ama manisa da elginkan vakfının ücretsiz kursaları var.Senede 4 veya 5 dönem sanırım.Çok faydalı bir kurs tavsiye ederim.

izmirde bende hiç kurs bulamadım.ama izmire en yakın manisada elginkan vakfı var.elginkan holdingi açmış olduğu bu vakıfta ücretsiz bir çok kurs ve seminer tarzı eğitimler veriliyor.kurs sonunda sınavla sertifika veriliyor.ben bir kaç tanesine katıldım.plc,hidrolik,pnömatik,temel elektronik,dijital elektronik,otomatik kumanda,vb,acsess,bilgisayar ve daha birçok kursu ücretsiz alabiliyorsunuz

ragip ' Alıntı:
izmirde bende hiç kurs bulamadım.ama izmire en yakın manisada elginkan vakfı var.elginkan holdingi açmış olduğu bu vakıfta ücretsiz bir çok kurs ve seminer tarzı eğitimler veriliyor.kurs sonunda sınavla sertifika veriliyor.ben bir kaç tanesine katıldım.plc,hidrolik,pnömatik,temel elektronik,dijital elektronik,otomatik kumanda,vb,acsess,bilgisayar ve daha birçok kursu ücretsiz alabiliyorsunuz
evet arkadaşım ben bum kursa hafta sonu 2gün gidiyorum 16günx4saat=64 saatlik bir kurstur bu kurs mesleki geliştirme kursudur eğer hiç mesleğin yoksa hafta içleri 8 saat gibi ders programına uygun şekilde ders veriyorlar üstelikte seminere katılma imkanınızda bulunmaktadır
saygılar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri