IP Kameralarda Enerji Kablosu ???

Nette poe switch pin yaz, 123 ve 6 iletişim için kulanılır geri kalanlar enerji, her işte olduğu gibi ben yaptım oldu değil de standardında yapmak şart!

Nette poe switch pin yaz, 123 ve 6 iletişim için kulanılır geri kalanlar enerji, her işte olduğu gibi ben yaptım oldu değil de standardında yapmak şart!

Bende ip kamera kurulumu yapacağım ama aynı sıkıntı benim içinde geçerli renk kodlarını dediğiniz gibi bende int yazdim eklediğim resimi gördüm acaba doğrumudur. Ve doğru ise ben t568b color olanı yapabilirmiyim ve o renk koduna göre besleme harici yapılacak ise eğer turuncu beyaz-turuncu yeşilbeyaz-yeşil renkleri 1.2.3.ve 6 sıraya koyacağız eğer beslemeyi poe swichten yapacak isek mavi-mavi beyazıda besleme olarakmı kullanacağız.

Eğer yukarıda yazdığım doğru ise
1.besleme dışarıdan harici bir kablo ile getirdik ise eğer mavi-mavi beyazı yinede takmak gerekiyormu yoksa takmamamızmı gerekiyor
2.kahverengi beyaz ve kahve normalde boşta bir kablo görevimi görüyor.
3. Her iki uca aynı renk siralamasimi gerekiyor yoksa farklı farklımı.
4.beslemeyi dışardan alsak yada almasak bütün
images.jpg

Data kablosu uc sonlandirmada Aclass ve Bclass olmak uzere ikiye ayrilir buradaki sonlandirma siralamalari ona gore verilmis
Standar suan en yaygin kullanilan B class dir srn turuncubeyaz turuncu yesilbeyaz mavi mavibeyaz yesil kahvebryaz kahve olmak uzere sonlandir

Sent from my GT-I8200Q using KontrolKalemi Forumu mobile app

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,939
Son üye
sorunsuzşofben

Yeni konular

Geri