Inverter uyumlu şarj kontrol cihazı

mhls

Üye
Piyasa genelde sadece aküler için tasarlanmış şarj kontrol cihazı var. Yük çıkışları inverter uyumlu değil, aradığım cihazda ekstra şu özelliklerin olmasını istiyorum:
*bataryalara dolum için gelen enerjinin fazlasını invertere yönlendirecek. Batarya dolu ise giriş gücünün tamamını yük çıkışı için kullanıma açacak, daha fazla güç ihtiyacı olur ise bataryalardan takviye yapabilecek
*Giriş kısmından gelen enerji anlık kesintiye uğradığında bataryalardan hemen emilime yapabilecek, sistemde kullanılan elektronik aletlerde aksama olmayacak
*sisteme giren güneş paneli amper değeri 20 amper ise bataryalar tam dolu ise çıkış gücü için bana anlık 25 amper lazım olursa bana bu enerjiyi bataryalardan aktara bilmeli
varsa böyle bir alet söyleyebilir misiniz?

Genelde inverteri direkt aküye bağlıyorlar ben şarj kontrol cihazı ile daha gelişmiş bir sistem kurmak istiyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Saydığınız bütün özellikleri taşımasada tommatech gibi markaların fiyatı biraz yüksek ama güzel şarj kontrol cihazları var.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri