internetten alışveriş

yunusx

Katılımcı Üye
internetten alış veriş yapmak istiyorum takımlar,alet çantası, el aletleri satışı yapan güvenli,bol çeşitli , bildiğiniz hırdavat yada alışveriş sitesi tavsiye edermisiniz?

Son düzenleme:
slm sonuç ta bir seferlik alışveriş yapacagından dolayı çevrendeki hırdavatcılarından alman daha iyi olur yok diger yolu kullanman gerekiyorsa biraz hatırlakmak isterim site ye üye olcan site güvenlimi güvensizmi diye gidip gelcen sonra devreye kredi kart ı giriyor biraz onun için düşüncen kolay yolu yokmu var tabi sanal kart alırsın güvenli alışveriş fazla para çekme durumuda yok kısacası devamlı alışveriş yapmak istiyorsan bir şeyleri ucaz a kapatmak istiyorsan size tavsiyem internet den alışveriş yapmanızdır Türkiye'de büyük alışveriş siteleri var en güvenli o bence.
iyi çalışmalar .

birçok kişi internet uzerınden alişveriş yapmanın risklı olduğunu soylerler yaklaşik 6-7 yıldır ben alişverış yapıyorum ebaydan olsun türkitedekı fırmalardan olsun yanlış bu iş için kredı kartı çıkardım mesela yurtdişindan alişverışlerımde paypal aracılığıyla ebaydan aldım amerıkadan çinden ürün getırttım şimdıye kadar hıç olumsuzluk yaşamadım tek amerıkadan kobra telsiz sıparış vermıştım ptt ıle geldı postacı diş kapının ziline bastı evın gırışınde bahçe var çıktı gıttı dışarı çıktığımda paket dış kapının onunde buldum bu benı tedırgın ettı açıkçası:)

Kardes bence çevrendeki bir dükkana gidip bizzat incele derim..

O tür alet edavat ın internetten alışverişi pek sağlıklı olmas diye düşünüyorum.

iyi çalısmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri