iş arıyorum

Herkes bildiği işi yapsa istediği ücreti alacak ama olmuyor işte penseyi sokan b yerine çıkıyor dışarı..

Merak etmeyin kısa vadeli çalıştıranlarda, uzun vadeli çalıştıranlarda düşük ücretle geçiştiriyor. Utanılması gereken elektrikçiyi dönemlik amele haline getiren sistemdir.

Herkes kendine bir branş seçip o konuda ilerlerse yeterli tecrübe kazandıktan sonra istediği ücreti alır..

Herkes kendine bir branş seçip o konuda ilerlerse yeterli tecrübe kazandıktan sonra istediği ücreti alır..
kardes kuvvetli akım ve zayıf akım dallarında bilgin becerin nedir ? talep ettiğin ücret nedir ?

sim
bizi patron istanbul da bir spor salonu işi aldı aldı zayıf akım kuvvetli akım fulll bir spor salonuna cok fazla denebilecek kadar fazla bir iş var ve bizim usta bası hem zayıf akımı ( yangın ses data telefon kamera alarm ) tam anlamıyla biliyor kuvetli akımı zaten saymıyorum ve aldığı maaş 1800 tl şimdi iş verenin eline böyle bir yetenk varken neden herbir sistem için atıyorum kamerayı kurma ya bir firma yangın sistemini kurmaya bir firma yani neden tek tek uyraşsın ki

adam iş arıyorum diyor siz neyi konuşuyorsunuz ayıp yaa .....

Konu biraz amacinda uzaklasmis, adam zor durumda kalmis ve yardim istemis, benim onerim alakasiz konulari baska yerde konusun. Saygilar

Bu yazılanların bana göre konuyla hiçbir ilgisi yok ve bu cevapları da ben şahsen bu foruma yakıştıramadım burada herkesin amacı birbirine yardımcı olmakken biri cümlenin anlatım özelliklerini inceler diğeri tecrübe der bence tüm (bu da dahil) ilgisiz mesajlar silinmeli bu konuda

acık konusmak gerekirse duzgun çalışan ve gercekten bilgi sahibi elektrikci hiç bir zaman işsiz kalmaz 'calısmak istediği surece'

piyasanın fiyatlarıda belli gercekten usta adam 1300 1500 tl gibi bir maas alır usta bası formen olan adamda 1700 2000 tl arası alır

kendi isini yapan ve cevresi olan adamda ayda 15 20 bin tl kazanabilir.

konuya gelecek olursak bize usta lazım istinye de İTÜ kampusu icindeki şantiye binasında zayıf akım kuvvetli akım uzerine deneyimli ustaya ihtiyac var yol+yemek+mesai 1300 veya 1500 lira maas yaptıgı ise gore.

dusunursen bana ulas 554 574 09 96

arkadaslar yurtdisinda calismak isteyen tecrubeli elektrik ustalarina ihtiyacimiz var maaslar dolgundur isteyen arkadaslar bana mail atabilirler [email protected]

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri