Hyundai 3,5 kw benzinli jeneratör arızası

Hyundai benzinli jeneratör çalışmaya başladıktan yarım dk sonra motordan gittikçe yükselen patlama sesleri geliyor. Mecburen kapatıyorum. Jeneratör alalı 1,5 yıl oldu ancak zannedersem henüz 50 saat kullanmadım. Arıza neden olabilir? Servise götürecek ama ustaların görüşlerini almak istiyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Hyundai benzinli jeneratör çalışmaya başladıktan yarım dk sonra motordan gittikçe yükselen patlama sesleri geliyor. Mecburen kapatıyorum. Jeneratör alalı 1,5 yıl oldu ancak zannedersem henüz 50 saat kullanmadım. Arıza neden olabilir? Servise götürecek ama ustaların görüşlerini almak istiyorum.
Bu patlama sesleri benzinli motorlarda yanmamış yakıt yüzünden olur . Buji ve diğer ateşleme sisteminize bakın .

Forum istatistikleri

Konular
128,241
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri