Hikvision DS-2CE16D0T EXIF & Dahua HAC-B1A21P-0360B

eg289

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce kamera trafosu için konu açmıştım, köy evi için.
Şimdi de iş yerine kamera takmayı düşünüyorum.
Elimde bir adet Hilook DVR 104g f1 Kayıt cihazım var.
4 adet kamera takacağım. Elimde hali hazırda Slink 12v 5a adaptör var.
Maksimum kablo mesafesi 30 metre olacak. 0.22 yerine 0.50 kablo kullanmayı düşünüyorum.
20 metre gece görüş mesafesi yeterli benim için.
Hem fiyat hem de bilindik marka olmasından dolayı Hikvision DS-2CE16D0T veya Dahua Hac-b1a21p-0360b modelini düşünüyorum. Bütçem çok değil. 3 adet bullet 1 adet dome alacağım.

Daha önce bu kameraları kullanan var mı? Hangisini önerirsiniz veya bu fiyatlara önerebileceğiniz bir kamera var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

kod numarasını verdiğiniz her iki kamerada harikadır. Kalite olarak bir birleri ile rakiptir. Dahua verdiğiniz kod daha hesaplı olduğu için tercih edilebilir. Bütçeyi biraz daha artırırsanız Dahua HAC-HFW1209C-LED-0360B 2 MP 3.6mm Lens Full-Color Bullet AHD Kamera öneririm

kod numarasını verdiğiniz her iki kamerada harikadır. Kalite olarak bir birleri ile rakiptir. Dahua verdiğiniz kod daha hesaplı olduğu için tercih edilebilir. Bütçeyi biraz daha artırırsanız Dahua HAC-HFW1209C-LED-0360B 2 MP 3.6mm Lens Full-Color Bullet AHD Kamera öneririm
Fiyat olarak Hikvision 190₺, Dahua 230TL hocam. Önerdiğiniz kamera bütçeme uygun değil hocam. Kasım ayında köy evime kamera taktım 120tlye aldığım dahua, 4 ayda 230tl olmuş.
İkisi arasında kaldım.

ikisi arasında kalacak bir durum yok. Her iki markada çok kalitelidir. İnanın bugünkü fiyatlar yarınki fiyatlardan çok ucuz. Hiç oyalanmayın.

Teşekkür ederim hocam.
Dahua'da karar kıldım.
Elimde sadece 1 ay kullanılmış 2.5hdd var hocam. Laptopuma almıştım, sonra ssd'ye geçince boşa çıktı. Onu kullansam sıkıntı olur mu hocam

Elinde varsa mecburen kullanacaksın gittiği yere kadar. Güvenlik sistemleri için özel olan HDD ler bile eninde sonunda arıza yapıyor. PC için olanlar, güvenlik sistemleri için olanlara göre daha kısa ömürlü olacaktır. Biraz da şans faktörü var.

Elinde varsa mecburen kullanacaksın gittiği yere kadar. Güvenlik sistemleri için özel olan HDD ler bile eninde sonunda arıza yapıyor. PC için olanlar, güvenlik sistemleri için olanlara göre daha kısa ömürlü olacaktır. Biraz da şans faktörü var.
Hocam kamera montajını tamamladım. 1 kamera elektrik almıyor. Hemen yanında bir kamera daha var. Onun elektrik kablolarından elektrik çeksem olur mu o kameraya? Kablom 0.50mm. Galiba boru içinden geçirirken kopukluk oluştu.

olur tabiki

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri