Hidrofor problem i

Arkadaşlar selam
Bir problemim var çözemedim hidrofor hava yaptı ve devreden çıktı ve 6 dairedeki şu basıncı arttı? Sonrasında hidrofor un havasını alıp devreye aldık bu seferde hidrofor çalıştığında binadaki şu basıncı düştü neden olabilir yardımcı olabilecek yada fikri olan var mi
Teşekkür ederim
Saygılarımla

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba. Hidrofor preostatının kontaklarına, bu preostatı söküp açarak hiç baktınız mı? Belki bu kontaklar yapışık kalıp hava kompresörü sürekli devrede kalmış olabilir. Oluşan aşırı hava basıncının bir kısmı tahliyeden sürekli çıkarken diğer boru bağlantılarında bir sıkıntı oluşturmuş veya bu tahliyeyi bozmuştur. Bu nedenle düşük su basıncı oluşmuş da olabilir. Kanımca en önce prostatını iyice incelemeniz gereklidir. Kolay gelsin.

Arkadaşlar selam
Bir problemim var çözemedim hidrofor hava yaptı ve devreden çıktı ve 6 dairedeki şu basıncı arttı? Sonrasında hidrofor un havasını alıp devreye aldık bu seferde hidrofor çalıştığında binadaki şu basıncı düştü neden olabilir yardımcı olabilecek yada fikri olan var mi
Teşekkür ederim
Saygılarımla
Soruyu anlayamadım hidrefor devreden çıktı çalışmayor. 6 dairedeki su basıncı arttı diyorsun.
hidrefor çalışmazken su nereden geliyor ki basıncı artsın.
yüksek basınçlı su geliyorsa hidrofor niçin konsun. konuyu daha açık yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri