Hidrofor basinc şalteri kumandasi

Ustalar kolay gelsin. Elimde ki 1 basinc salteriyle 3 hidrofor pompasıni eş yaşlandirma ile calistirmak istiyorum. Hidrofor siralama rolesine 3 şalter baglamadan nasil yapabilirim.

Benim elimde 3 lü hidrofor siralama rolesi var. 1 adette elektronik basinc şalteri. Benim ogrenmek istedigim 1 basinc şalteri ile 3 hidrofor motorunu role salter girislerini köprü yaparak sirayla calistirabilir miyim. Linkte ki urun guzel ama bulamadim.

Role semasi p1 p2 p3 giris h1 h2 h3 cikis diyor.

Ben bu p1 p2 p3 girislerini koprulesem 5-6 bar araliginda tek dijital basinc salteriyle calismaz mi 1. Motor 2. Motor 3. Motor .

Ekli dosyalar

• 20200122_230920.jpg
    20200122_230920.jpg
    325.7 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20200206-194558_Chrome.jpg
    Screenshot_20200206-194558_Chrome.jpg
    178 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Hidroforlar ayrı hatlaramı bağlı?Tek hattamı bağlı?

Tek hatta bagli . Şu an tek transmitter ile elktronik devre uzerinden sirayla calisiyor ama hep elektronik kart ariza cikariyor ve masrafi cok oluyor. 3 basinc salteri sadece manuel konuma alinirsa calisiyor. Ben uc pompayi 1 basinc salteri ve hidrofor siralama rolesi ile sirayla calistirmak istiyorum.

Sistemi iyi analiz etmek gerekiyor.Üç hidrofor tek genleşme tankına basıyorsa pek sıkıntı olmaz ama hidroforların ayrı genleşme tankaları varsa sıkıntı yaratabilir.

Tek genlesme tanki. Bana olur gibi geliyor cunku elektronik basinc salteri kullanacagim. Ama sorun şu Hidrofor siralama rolesinin semasinda 3 basinc salteri gosteriyor. Yada baska bi sekilde es yaşlandirma yapabilir miyim. Panoyu bitirmek uzereyim sadece bu detay kaldi :)

Bu durumda üç tane basınç şalteride kullansanız şalterin bağlanacağı nokta aynı olacak.Satıcı firma ile görüşüp bilgi almanızı tavsiye edeceğim.Pdf te fazla bilgi yok.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri