Haydi Açacağım İş Yerine İsim Bulalım

edison3838

Üye
Arkadaşlar hayırlı forumlar...Yaza bir dükkan açmayı düşünüyorum.Kardeşimle beraber açacağım.Hem Elektrik olacak hem de reklamcılık olacak ( reklamcılıkdan kastım araçlara film çekme folyo giydirme yazı yazma gibi şeyler) olacak.Tavsiyelerinizi almak istedim ne olabilir dükkan ismi.Teşekkürler...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İlginç konu:)
Elektrik ağırlıklı olacaksa;ELEKTROREK....vb.
Reklam ağırlıklı olacaksa;REKELEKTRO....vb.
Geldi aklıma.Allah kazasız belasız ve bol kazançlı günler nasip etsin.Nereye açıyorsunuz bir gün yol düşer bir bardak çayınızı içeriz.

Hocam teşekkürler cevap için elektrorek güzel eşit ağırlıklı olcak kayseride açacağım inş beklerim mutlaka

Edison elektrik olsun. Ne de olsa ampülü o buldu. Aynı zamanda da nikin.

Hocam reklamla alakali da birsey olmsi lazim ikisinin karışımı edison belki vardir piyasada

ben 2009 da dükkan açtım vergi sgk ,bağkur ,stopaj, gelir, gider ,maliye ,defterdar ,tedaş,esnaf ,sanatkarlar, odası ,banka ,dernek ,halkbank ,ziraat ban,k yazarkasa,yazarkasanın beyni,servisi , belge ,diploma, okul, muhasebeci,belediye,itfaiye,toptancı faturaları ,kalfalık ustalık belgesi,telefon,ttnet,tabela ve vergisi,vs,vs,vs,vs,vs,vs,vs,vs,vs,vs aman tanrım kafana sık daha iyi

sakın hocam devletle çalışacaksanız açmayın

paranız çoksa sorun yok açın

paranız yoksa çok küçük esnaf için türkiye böyle

1987 yılında dükkan açma girişiminde bende bulundum okul bitmediği için vazgeçmiştim.Hala içimde.Kart bile bastırmıştım yani adıda belliydi.
Sistem Elektrik :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri