HARİCİ HARD DİSKE WINDOWS XP KURMAK

mulli

Üye
Arkadaşlar Merhabalar.. Benim şöyle bir sorum olacak. Benim bilgisayarda Win7 home basic işletim sistemi var. Bazı programları çalıştıramıyorum. Bunun için harici taşınabilir hard diske xp kurmak istiyorum. Deneyen varmı acaba hiç bir problem olurmu ?

Hep ayni bilgisayarda kullanacaksan olabilir diye dusunuyorum. Lakin belli bir sayinin ustundeki donanim degisikliginde XP calismiyordu diye biliyorum.

harici diskte değil ama benim bilgisayarımda hem vista hemde xp kurulu ikisinide sorunsuz kullanıyorum c:vista, d:xp olarak kurdum.hemde harici diskle falan uğraşmıyorum.

Dostum duymussundur belki win 7 de xp modu var eğer işlemcin destekliyor ise xp modu microsoft sayfasından indirebilirsin yok desteklemiyor ise VMware Workstation diye bi prog. var bunu indirdikten sonra kur ..kurduktan sonra istediğin kadar işletim sistemi yükleyebilirsin win 7 di çalışırken xp yi pencere olarak açıp işlemlerini yapabilirsin..Ama biraz uraştırıcı

Saygılarımla

ARkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler. d sürücüsüne xp yi kurdum sorunsuz çalışıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri