hangi alarm sistemi

aponal

Üye
hangisi ucuz hangisi en cok kullanılan en iyisi hakkında bilgi alabilirmiyim

bir alarm sistemi var takılmayı bekliyor fiyat verirken buna göre verilirse daha net bir bilgi olur sanırım

Sn.aponal, ürünler crow marka, elektromaks Türkiye distribütörüdür. Paradoks, crow, DSC süperlig takımlarıdır.

ben hangi marka diye sormadım sadece örnek olarak resmi verdim adet sayı vs vs şekilde resimde görülen parcaların toplam fiyatını sordum şu marka olursa 3 lira şundan olusa 5 lira gibi

ben hangi marka diye sormadım sadece örnek olarak resmi verdim adet sayı vs vs şekilde resimde görülen parcaların toplam fiyatını sordum şu marka olursa 3 lira şundan olusa 5 lira gibi

Selam aleykum ,

Ben bu işi yapıyorum zaten isterseniz beni özelimden arayın firmanın sahibiyim.
Görüşemek üzere.

Yılmaz Kanbur
05325900734
CEYPLEX ENTEGRE BINA KONTROL SISTEMLERI

Ben pek çok markanın ürününü kullandım. Uygun fiyatlı adamakıllı panel markası olarak teknim yada vionty i öneririm. İkisi de aynı üründür. Fiyatı diğerlerine göre daha uygundur.

teknim ya da vionty urunlerı kurulumu ve proglanması kolaydır. kendı sıtelerınde bağlantı ve program lıstesı mevcuttur . Bu iki ürün bana gora paradoxdan ıyıdır.Tercih sizlerin iyi günler...

Fiyatları;
4 zone,1 adet pır,keybord,siren yaklasık 250tl dir.

arkadaşım yaptığınız işin teknik destek kısmına dikkat edin. ben bigesin ürünlerini tavsiye ediyorum. hem kaliteli hemde teknik destek iyi.

hayırlı çalışmalar diliyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,213
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri