Hırsız Alarm Sistemleri Sözlüğü (ingilizce ve türkçe açıklamalar)

yaa teknim diyip övüyorsunuz birde alarm ustasıyım dıyorsunuz arkadaşlar 3d desı teknim bunlar alarm deil birçok marka var dsc crow parodox cadex vbg bırcok panelin içinde teknim diyorsunuz yaniii 01 02 03 bitti by bumu alarm :D sireninden bakası yalan bilgiden sadece siren almaya giderim :D

arkadaşım sen halay çekmeye devam et bence:) 3d ve desi için bende pek iyi şeyler duymadım ve kullanmadım ama diğer saydığın tüm markaları kullandım. teknim, dsc, crow, paradox, caddx hepsi 1. sınıf ürünler. teknimde 4-5 yıl önce zaman zaman bazı sorunlar oluyordu ama ürünleri son 3-4 yıldır gayet sağlıklı ve gelişmeye devam ediyor, en son dokunmatik keypadi çıkmış. sanırım sen uzun zamandır kullanmıyorsun. ben bu grup içinde hepsini kullandım en çok teknimden memnun kaldım. hem programlaması çok kolay (zor ve karmaşık olması iyi olduğu anlamına gelmez) hemde teknik destek konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. ayrıca aynı seviyede Türk malı varken niye paramızı israile kanadaya verelim.

Merhabalar. Teknim vb yerli markaları kötülemişşiniz sebebini anlayamadım. Bugün beyenmediğimiz yerli bu markalar yurt dışı satışları yapmaktadırlar.

mobese alarm sistemi kalitesi ve hizmeti mükemmel bence pronete 10 basar

yaa teknim diyip övüyorsunuz birde alarm ustasıyım dıyorsunuz arkadaşlar 3d desı teknim bunlar alarm deil birçok marka var dsc crow parodox cadex vbg bırcok panelin içinde teknim diyorsunuz yaniii 01 02 03 bitti by bumu alarm :D sireninden bakası yalan bilgiden sadece siren almaya giderim :D

mobese alarm sistemi payronix marka kullanıyor gereçekten çok sağlam ama çağrı merkezi hizmeti daha kaliteli pronet gibi tehlikli durumlarda aramamazlık yapmıyor. Geçen arkadaşımı arayıp alarm sisteminizi neden kurmuyorsunuz lütfen kurun gibi uyarıda bulunmuşlar insan kendini güvende hissediyor gerçekten

bende dsc caddx paradox crow kullanıyorum sürekli tus takımında proglama yapıyoruz buda gittigimiz yerlerde hep zaman kaybi oluyor pc üzerinde nasıl bağlantı yapabilirim

Dsc de pgm çıkışlarına 003 sanıye nasıl verebilirim
yardım larınız için teşekkür ederim

İyi bir teknisyen zaten kullanmış olduğu panelin her özelliğini çok iyi bilmeli ve programlamasını tuş takımından yapabilmelidir her yere pc taşınmaz kaldı ki bazı durumlarda programı tuş takımıyla yapmak bilgisayarla yapmaktan çok daha kısa sürer programın güzelliği sadece uzak mesafelerde kolaylık sağlamasıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri