Gtp-Usb Summer 2005 Pic Programlama Devresi

arkadaşlar kurdum denedim fakat böyle bi hata alıyorum .

hata-> no is answer of hardware.

selam arkadaşlar bu programlayıcı devreyi yaptım laptopta problem cıkarıyor nedenini bilen varmı deneyen acil cevap bekliyorum

usb portlarınızdan aldığınız voltaj yetersiz geldiğinden problem çıkartıyor olabilir.. öncelikle bir masaüstü pc de deneyin eğer sorunsuz çalışıyorsa! laptopta kullanıcağınız zaman programlıyıcınızın ihtiyacı olan besleme voltajını dışarıdan sağlayıp deneyin..

arkadasım leptopla ıllakı problem cıkar data aktarımı tam olmuyor

bu donanım profilinde güç yönetimiyle alakalı bir bölüm var oradaki tiki kaldırırsanız muhmetmelen enerjileme sorunu çözülecektir

arkadaşlar bend e yüzde 93 de - yüzde 96 takılıyor sonra donanım cevap vermiyor diyor . bir çözümü var mı ? sanırım vpp katında . kondansatörleri 10 uf yaptım ama bir çözüm yok . dışardan bi vpp yapsak acaba sorun çözülür mü ? usb ye etkisi olur mu ?

arkadaşlar devreyi yapmaya karar verdim bi kaç sorum olacak yapanlara maliyeti nedir bu devrenin? üzerindeki pic ayrı bir yerde programlanacak mı nasıl olacak bi yardımcı olursanız sevinirim:D

Son düzenleme:
beyler sorularımın cevabını alamadım gerek de kalmadı zaten devre maliyeti 25 30 lira arası pic programlanacakmış....

bu devrede ıcsp çıkışları neden 4 tane .. ıcsp çıkışları programlayacağım devrede hangi pinlere bağlamalıyım.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri