gsd.file yardım

ihs-37

Üye
keb305eb.file ve keba305.file gsd dosyalarına ihtiyacım var. Yardımcı olacak arakadaşlara teşekkür ederim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum.

hocam aradığınız cihaz her ne ise user manuelinin sonlarında gsd file bilgileri mevcuttur o bilgileri kopyalayın bir text dosyasına kaydedin daha sonra text dosyasının formatının yani .txt kısmını silip yerine .gsd yazın , tia portalda bir defa yapmıştım gsd dosyasını tara diyin dosya çıkıyor ve yüklüyosunuz kolay gelsin

dostum aradığım cihaz keb F5 inverteri simatic manager e tanıtmak içindir. Elimde malesef manueli yoktur. Şu an yurtdışındayım.İnternet imkanlarım da son derece kısıtlıdır.Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Yeni yılınız kutlu olsun

ercan310 arkadaşım verdiğin link teki dosyaları indirdim. kakat simatic managere tanıtamadım.Dosyayı görüyor fakat instal tıkladığımda undone uyarısı veriyor. Bu konuda bana başka bir önerin var mı?

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sorun çozüldü.Saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri