gitar amfisi yardım

sanırım anladım fakat bu iki kontak kısa devre olacak değil mi yanlış yapmayayım..

Ekran Alıntısı.jpg
bu arada tekrar teşekkür ederim umarım verimli bir şekilde yapabilirim

Son düzenleme:
sanırım verilen devreyi yapmaya karar verdin sana önerim Preamplificador para guitarra eléctrica con distorsión parte 3 bu linki incele gitar için preamp. çıkışına güzel bi anfi yerleştirdinmi mis gibi olur.. girişlerini çoğaltmak istersende şu linkteki Construya una consola de sonido amplificada de 6 canales devreye hepsini gir sonra çıkışını anfiye ver tadından yenmez :)

teşekkür ederim yardımınız için bunlarada bakıcağım fakat diğer devre kafama yattı

line out mixere girmek için.
headphone out ise kulaklık çıkışı.
siz hoparlörü w1 yani lm1875in 4nolu bacağına bağlıyacaksınız.

line out mixere girmek için.
headphone out ise kulaklık çıkışı.
siz hoparlörü w1 yani lm1875in 4nolu bacağına bağlıyacaksınız.

line out ve headphone çıkışlarını iptal etmek benim için ideal olur çünkü istenmiyor diyebilirim bunların iptali için o kısmı baskı devreye almasam veya kısa devre ile düzeltebilir miyim nasıl yapmam gerek aly ne önerirsin ?

Zaten onlara jack takılıyor orları boş bırakmakmanız yeterli kısa devre yapılacak biryer yok,headphone çıkışı içinde direnç vardı onu takmıyacaksınız.
Bende örnek bir çizim var isterseniz kendim çizmiştim ama üzerinde birkaç hata var.Hatalı olduğundan dolayı özelden gönderebilirim.
http://blueguitar.org/new/schem/fender/frontman15g.gif
Bu devredede hatalar var.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri