Gitar prosesörü arızası

Önce işin ehli birkaç tamirciye götür.
Yorumlara göre hareket edersin.
ÇÖP derlerse yenisini alırsın basit besleme arızası ise küçük bir işçilik vererek kurtarırsın.
ya işin ehli usta olarak seni gösterdik, ses ve türevleri senin işin. sana gelsin bir bak hiç değilse sen çöp de.

Abi ben 20 yıldır kabuğumda çörekleniyorum. Tamircilik bana göre değil.
Buradan arkadaşa yardımcı olmak isterdim ama ....
güzel kalpli insan, angara deyince aklıma ilk sen geldin. bildiğin bir usta varsa ona yönlendir. insanlık ölmedi daha. bak elimde bir tane mofiyesinüs bir invetör var. sağ olsun bir büyüğüm görmek istedi verdim, işime yaramaz dedi, bıraktığı yerden aldım. sıfır kutusunda verdim, geri aldım içini açtım baktım, yahu bari poşetine koy bari. çok biliyorlar tam sinüslerin demeraj akıma dayanabileceği güçleri. herkesin aklı kendine.

güzel kalpli insan, angara deyince aklıma ilk sen geldin. bildiğin bir usta varsa ona yönlendir. insanlık ölmedi daha. bak elimde bir tane mofiyesinüs bir invetör var. sağ olsun bir büyüğüm görmek istedi verdim, işime yaramaz dedi, bıraktığı yerden aldım. sıfır kutusunda verdim, geri aldım içini açtım baktım, yahu bari poşetine koy bari. çok biliyorlar tam sinüslerin demeraj akıma dayanabileceği güçleri. herkesin aklı kendine.
Eyv adamım. Zaten anladım mevzuuyu.
Ancak şu adam iyidir diyebileceğim kimseler yok.

Yinede bızıklamadan duramadım, madem çöp dedim.Buraya elektrik geliyor

Ekli dosyalar

• 16538158064603773035883392313148.jpg
    16538158064603773035883392313148.jpg
    215.2 KB · Görüntüleme: 13

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,805
Son üye
berkayk304