Ges düşük gerilim hatası

ceyran21

Üye
arkadaşlar bir ges sisteminde invertör düşük gerlim hatası veriyor besleme giriş çıkış ölçüyorum normal ama invertör girişinde fazın biri düşük sistemde kaçak akım rölesi var ve çalışıyor invertör kablo girişlerini boşa aldım ölçüyorum evet fazın biri düşük mesafe yaklaşık 200 metre sistemde 2 adet 100 lük 1 adet 60 lık invertör var 60 lık sıkıntılı

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bağlantıları ve kesit tahkikini tekrar
gözden geçirmekte yarar var.

Kablo tek parçamı yoksa üzerinde ek varmı ?
Kablo ek veya pabuçları tekrar kontol edin daha önce sorusuz çalışıyor simdi çalışmıyor ise sorun buradadır.
yakınlarda tonajlı kamyon geçişi veya tadilat yapıldım kablo üzerinde ?
Kablo test cihazı getirin kontol edin veya kablo yüzeyden gidiyor ise termal kamera ile kabloyu kontol edin.

Kablo tek parçamı yoksa üzerinde ek varmı ?
Kablo ek veya pabuçları tekrar kontol edin daha önce sorusuz çalışıyor simdi çalışmıyor ise sorun buradadır.
yakınlarda tonajlı kamyon geçişi veya tadilat yapıldım kablo üzerinde ?
Kablo test cihazı getirin kontol edin veya kablo yüzeyden gidiyor ise termal kamera ile kabloyu kontol edin.
Kabloda ek varmı bilmiyorum daha önce çalışan bir yer sıkıntı yoktu okul bahçesinin içi olduğu için tonajlı kamyon geçmiyor

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri