Gemo ar-2 ile çalıştırılan gübre sıyırıcı

Merhaba değerli ustalar;
Gemo Ar2-a röle ile mandıranın gübre sıyırıcısını çalıştırmışlar bir süre sonra gemo içerisindeki program silinmiş yada düzgün çalışmamış limit anahtarlarını geçmiş fakat sistemi durdurmamış yani mandıra sahibine baya bi masraf açmış.
Gemo elimde çalışır vaziyette gemo lader programı daha önce kullanmadım ama uğraşarak bişeyler yapmaya çalıştım ama bu sıyırıcı mantığını bilen ve gemo lader kullanan arkaşlardan yardım bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20190621-WA0007[1].jpg
    IMG-20190621-WA0007[1].jpg
    145.6 KB · Görüntüleme: 52
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
gemolar iki kısımdan oluşuyor, ekran ve role veya transistör. çoğu zaman role veya transistörler patlıyor, program silinmediyse aynı model bir adet gemo alman gerekiyor, içini açıp hafızanın ekranı değiştirmen yeterli. tabi bu alt taraf arızası için.
her şey sağlamsa sadece program silindiyse giriş ve çıkışları biraz daha detaylı anlatırsan program konusunda yardımcı olurum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri