GEBZE'DE PLC KURSLARI BAŞLADI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğitim ücreti

temel seviye 450 40 saat
ileri seviye 450 40 saat
uzman 300 20 saat

kredi kartına taksit imkanı

yanlış anlamadıysam temel seviye 40 saat demişsiniz 40 saatte plc'nin nesini öğreteceksiniz,plc bilmediğim için değil merak ettim

ikincisi ise gebze gibi sanayi oganize bölgesi olan yerde bu kursların ücretli olması çok saçma başkalarına rant kapısı,keşkede ücretsiz olsa herkes gitse bu kursa

fiyatlarınız çok uçuk acayip şekilde

Arkadaslar bahçelievler erken avcı meslek lisesinde temel makatronik kursuna gitmekteyim 2 ayı geçti s7 200 konularını işledik ve su an s7 300 le devam etmekteyiz ortalama kurs süresi 3.5 ay civarında servo Scada ve benzeri bir çok konuyuda işleyecegiz vede megep kapsamında tamamen ücretsiz anadolu yakasından katılan arkadaslarda var kursta sn özay tuncel sn alaattin güden hocalarımız bilgilerini bizimle maximum seviyede paylasıyorlar ayrıca gerekli dökümanları da paylaşmaktadırlar bu kurslara katılacak arkadasların yanlızca iş ten kalan saatlerinden fedakarlık etmeleri gerekiyor

benim kafama takılan durum nitelikli ve iyi zaman hargadıgımız halde konuları tekar etmeden çok ça uygulama yapmadan bir noktaya gelemezsiniz

iyi de 40 saate nasıl olur temel seviyeyi anlatıyorsunuz anlamak mümkün degil
birde bu işe gönül veren nice sanaatkar arkadaslarım vardır güçlükle bu fiatları ödeyip
sonunda ne derece egitim aldıklarıda merak edilmeyecek gibi degil
Amacım bir ögretmeni elestirmek degil ama içnde bulundugumuz ekonomik sartlar ve egitim süreniz olumsuz düşünmemize neden oluyor hocam

siemens iki gün
toplam 16 saat kurs veriyor. 400-500 tl alıyor

bende 40 saat temel + 40 saat ileri seviye 80 saat: birlikte alana 700 tl diyorum
benim hedef kitlem elektrik-elektronik-bilgisayar mezunları

kumanda -motor-dijital bilgisi olmayana 40 saat bu eğitimleri vermek gerekir.

tabiki 3.5 ay olur ozaman

bizde istiyoruz bedava kurs verelim

ben kursları özel bir dersanede ve işletmelerde veriyorum.

sponsorumuz yok
bizim ticaret odası-milli eğitim işkur ve diğer kuruluşların anlaşması lazım
gebzede böyle bir çalışma yok.

sn Hocam ben sektörde yakalsık 16 yıldır çalısmaktayım kumanda motor konusunda yeterli bilgim var ama mekatronik baslı basına bir meslek grubu step srevo pıd kontrol hmı panel scada yazılım vs vs bunun gibi cok yönlü sistemleri var vede egitiminiz tek sıemens e yonelık hedef kitleniz her ne kadar kumanda bilgisayar bilgisine sahip olsada
bu kadar zaman içerisinde temel ileri ve uzmanlık seviyesin de egitim verseniz bile katılımcıların ne kadarı faydalanır ? bilgisayar zemini olan kumandada kumanda zemini olan bilgisayar alanın da zayıf kalıyor her ikisi yüzde 15 seviyesinde olsa zaten durum gendini gösteriyor bu kursların olmadıgı yerler de bu gibi falıyetler de sizin bir ücret karsılıgı egitim vermeniz elbette güzel neticede her emegin karsılıgı var ama istemis oldugunuz rakamlarda tamam o zaman bu egitime ileri yada uzmanlık seviyesi demesek olur mu ? hocam

sayın yolcu hocam bende 12 yıllık öğretmenim. şu an plc . servo ve otomasyon üzerine 7 kursumuzu veriyoruz.bizde el örgü kursu vermiyoruz.

arkadaşlar elektrik -elekronik bilgisi olmayanları ücretsiz kursalara alanlar asıl rantı bulmuşlar. bu arkadaşlara 2 yıl kurs versinler ancak öğrenirlerer belki.

açık lisede 3 senende biz sertifika değil diploma veriyoruz.

profesyonelliğin kursu yok arkadaşlar.yabancı dili zayıf,bilgisayarı zayıf buton kontaktör-kumnada akım bilmeyene 2 sene kurs verin asıl rant bu......

Arkadaşlar siemens kurs ücretleri 1200 tl den başlıyor.yolcu hocama biraz haksızlık ediyorsunuz gibime geldi.öğrenmek isteyene fiyatlar normal.ama tanıtım amaçlı bir fiyat indirimide olmalı bence.

Kurslardan bahsedilmişken Elginkan Vakfı'nında bu tür ücretsiz eğitim ve kurs veren eğitim merkezleri var.Bir çok konuda ücretsiz M.E.B onaylı sertifikalı programları var.Tam gün kurs gören öğrencilere ücretsiz yemek hizmetleride vardı,dediğim bu olay Manisa daki eğitim merkezindeydi,diğerlerinde yemek olayı varmı yokmu bilemiyorum.Aşağı ya bir kaç adresini yazıyorum,değerlendirmek isteyen arkadaşlar inceleyebilirler. Elginkan Vakfı Elginkan Vakfı AEMTEM - Ahmet Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi İzmit de. Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi-BOLU Bolu da...:: Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ::.. Manisa da.

sn yolcu katılmış oldumuz kurs sn alaattinec isimli hocamızın kursu elk mühendisi teknisyen tekniker arkadaslardan olusmaktayız hemen hemen çogumuz en az 5 yıl sanayii tecrübesine sahip bir iste para varsa rant vardır

sn yolcu katılmış oldumuz kurs sn alaattinec isimli hocamızın kursu elk mühendisi teknisyen tekniker arkadaslardan olusmaktayız hemen hemen çogumuz en az 5 yıl sanayii tecrübesine sahip bir iste para varsa rant vardır

hayırlı olsun
sen kursuna katıl

biz 3 sene de sertifika değil diploma veriyoruz.
açıkl lise var kaydol diploma laırsın
her barnşta var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri