garaj kapısı kumandası

garaj kapısının kumandası ile başka bi motoru kumanda edebilirmiyim-nasıl ederim?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhaba
yaygın olarak kullanılan otomatık kapı kumandaları bir receiver aracılıgı ile motor veya herhangi bir yuku calıstırır.Kumandalar ayrı ayrı frekans aralıklarına sahiptir ve kumanda receivere tanıtılır yani aynı kumandayla birçok receivere kumanda edilebilir.Ama sendeki kumanda nasıl bilemiyorum.Eğer uygunsa sadece bir receivere ihtiyacın var.Kolay gelsin

merhaba
yaygın olarak kullanılan otomatık kapı kumandaları bir receiver aracılıgı ile motor veya herhangi bir yuku calıstırır.Kumandalar ayrı ayrı frekans aralıklarına sahiptir ve kumanda receivere tanıtılır yani aynı kumandayla birçok receivere kumanda edilebilir.Ama sendeki kumanda nasıl bilemiyorum.Eğer uygunsa sadece bir receivere ihtiyacın var.Kolay gelsin

ilginize teşekkür ediyorum,kumandam farklı receivere kullanmaya müsait, fakat kullanacağım receiver motoru çalıştırırmı ondan şüpheliyim.. motor 1.5 kw

receiver ile bir kontaktöre kumanda edip kontaktötlede bir motor sürebilirsin. Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri