garaj kapısı hakkında

merhaba infared ledlerle yıllar önce benzer devre yaptım 15 yıl önce çeşme oluğunda kullandım barıyerler yapılıyor buna sözum yok ama ben hazırcı değılım :) kusura bakmayın arkadaşlar elektronikte mantıklıysa bır iş neden reklamını yapılan bır urune yığınla para vereyım daha ucuzu ekonomığı varsa onu neden kullanmıyayım bır arkadaşımızın yorumuna cevap vereyım ultrasonic dağılmaz genış açili ıstersen dağıtırsın ıstenılen açida dağıtmak senın elınde ben de hazır kullandım ama ultrasonic sensorlu kayar kapı kontrol kartı serı uretım yapmaya karar verdım piyasada geçte olsa :)

hayırlı olsun üstadım bol kazançlar. bu arada kullandığınız ultrasonik sensörün fiyatı nedir

hayırlı olsun üstadım bol kazançlar. bu arada kullandığınız ultrasonik sensörün fiyatı nedir

merhaba ultrasonic sensorun fiyatı ben 55 tl ye aldım iki alici iki verici lcd mesafe ölçerı var bizer var bizer ucunu röleye bağladım onuda izah edeyım:)

ultrosonik deyince benim aklıma şu 1000$ civarı fiyatı olan geldi ürün codunu paylaşırsanız farklı uygulamalarda kullanırız fiyatı iyi bu fiyatla tabiki fotoselle kıyaslanabilir

hangi ultrasoniği kullanıyorsunuz. Nasıl bir üründür bu?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri