Günlük Sohbet Muhabbet

ya bir yerlerde okudum beyin bir donanımdır herkeste bulunur, akıl ise yazılımdır herkeste bulunmaz gibi bir şeylerdi. yani donanım dediğimiz mide ve bağırsaklar çok önemli mide boş olduğunu anlatır ama beyin boş olduğunu anlamayabilir. bağırsaklar zira temizlenmesi gerektirdiği anlatır ama koltukta oturan kalkarsam başkası oturur diye oraya yapar.

Bağırsaklara ikinci beyin diyenler var. Allah kimseye yaşatmasın ne demek istendiğini yaşayarak anlamıştım. Bağırsakları bozarsan psikolojin dahil herşeyin bozuluyor. Psikolojin bozulursa da bağırsaklara vuruyor.

Bağırsaklara ikinci beyin diyenler var. Allah kimseye yaşatmasın ne demek istendiğini yaşayarak anlamıştım. Bağırsakları bozarsan psikolojin dahil herşeyin bozuluyor. Psikolojin bozulursa da bağırsaklara vuruyor.
hiç bağırsakların kurudu mu? benimkileri alkol kuruttu. orada yaşayan bakteriler var, hepsini öldürdüm alkol sayesinde. yeniden o floraya kavuşmam 2 ayımı aldı. hani gaz çıkarmak dediğimiz o sağlıklı olayı küçümseyenler o g*tlerinin kıymetini bilmeyenlerdir. birde bağırsak detoksu için bodruma gelen ünlüler filan var. bilseler ki bir çok insan dışkı nakli yaparak hayata döndürülüyorlar. yaa daha neler neler

Sustukca cahiller yurekleniyor budalalar palazlaniyor. Bundan olsa gerek Avrupa ya yakalamak değil yaklaşamıyoruz.

antidepresif ilaç kullanan benim fakat kavşakta önüme kendini atan 15 yaş alti motorcu genç bile atar yapar konumda. Kornaya bastım geri bakip ne el kol hareketi cekiyotsun diyor!
Aklima geldi . Hadsize haddini bildirmek öksüze kaftan giydirmekten evladır diye bir atasözü vardı 😀 .

hiç bağırsakların kurudu mu? benimkileri alkol kuruttu. orada yaşayan bakteriler var, hepsini öldürdüm alkol sayesinde. yeniden o floraya kavuşmam 2 ayımı aldı. hani gaz çıkarmak dediğimiz o sağlıklı olayı küçümseyenler o g*tlerinin kıymetini bilmeyenlerdir. birde bağırsak detoksu için bodruma gelen ünlüler filan var. bilseler ki bir çok insan dışkı nakli yaparak hayata döndürülüyorlar. yaa daha neler neler
Modern tıpta henüz tedavisi olmayan İBS diye bir hastalığa yakalandım. Size ne mutlu ki 2 ayda bağırsaklar eski floraya kavuşabilmiş. Benim yıllarımı aldı kurtulmam. Sebep ne? Stres...
Aklıma Laleli Babanın Hikayesi geldi:
‘Bu dünyadaki en güzel şey, yiyip içtikten sonra sıkıntısız bir şekilde def-i hacetini yapabilmektir sultanım...’

Modern tıpta henüz tedavisi olmayan İBS diye bir hastalığa yakalandım. Size ne mutlu ki 2 ayda bağırsaklar eski floraya kavuşabilmiş. Benim yıllarımı aldı kurtulmam. Sebep ne? Stres...
Aklıma Laleli Babanın Hikayesi geldi:
‘Bu dünyadaki en güzel şey, yiyip içtikten sonra sıkıntısız bir şekilde def-i hacetini yapabilmektir sultanım...’
rahmetli bir kaptanım vardı, çok iyi italyanca ve rumca konuşurdu, Türkçesi berbattı. bana verdiği nasihatların adam gibi yediğini sıç*caksın derdi. kaptanım kolonya içerdi. ışıklar içinde uyusun. ben o iki ay neler çektim biliyor musun? şimdi g*tümle kavga etmemek için 7/24 onları çalıştırıyorum. sağlıklı beslenme konusunda nerdeyse uzman oldum diyebilirim. yoksa kanımdaki bu değerlerde olan kan miktarı nasıl sağlıklı olabilir?

Belki bu hastalığa yakalanıp çare arayanlar olabilir nasıl kurtulduğumuda yazayım çünkü dediğim gibi modern tıpta henüz çaresi yok. İlaçların faydası yok.
Bir kere iyileşeceğinize inanmanız gerek ben çaresiz bir hastalığa yakalandım kurtulamam diye düşünmemek lazım. Derdi veren dermanını da verir.
Ben hayatımdan şeker ve içeriğinde şeker olan herşeyi, süt ve süt ürünlerini, ekmek dahil unlu mamülleri, bütün paketli ürünleri ve gazlı içecekleri hatta çayı bile çıkardım. Bu şekilde bir yıl kadar devam ettim ve Allahın izniyle kurtuldum. Şeker ve çikolota baş düşmanlar.

Belki bu hastalığa yakalanıp çare arayanlar olabilir nasıl kurtulduğumuda yazayım çünkü dediğim gibi modern tıpta henüz çaresi yok. İlaçların faydası yok.
Bir kere iyileşeceğinize inanmanız gerek ben çaresiz bir hastalığa yakalandım kurtulamam diye düşünmemek lazım. Derdi veren dermanını da verir.
Ben hayatımdan şeker ve içeriğinde şeker olan herşeyi, süt ve süt ürünlerini, ekmek dahil unlu mamülleri, bütün paketli ürünleri ve gazlı içecekleri hatta çayı bile çıkardım. Bu şekilde bir yıl kadar devam ettim ve Allahın izniyle kurtuldum. Şeker ve çikolota baş düşmanlar.
insan vücudunun üretemediği tek kimyasal bileşen tuzdur. geri kalan ne varsa üretir. hani 30-35 yıl oldu, şekeri bıraktım, şekerli ve gazlı içecekleri bıraktım (gazoz,kola,sarı) ha arada bir canım çekerse bir çay bardağı içiyorum. ama yüksek tansiyonuma rağmen tuzdan vazgeçmedim ve öğütülmüş kaya tuzu

Sofra tuzu= zehir. Kaya tuzu=şifa.
Bu aralar iyonize alkali suyu araştırıyorum. Tecrübesi olan var mı? Cihazlar çok pahalı.

Forum istatistikleri

Konular
128,606
Kullanıcılar
450,607
Son üye
Xuxi

Yeni konular

Geri