freze içinde armatür

nasah53

Üye
selam arkadaşlar cnc freze içine yerleştirebileceğim armatür arıyor bor yağında etkilenmicek su almıycak armatürü nasıl temin edebilirim site adresi yada kullandığınız ürün varsa yardımcı olabilirmisiniz.
tabi sert talaşdada kırılmıcak bi ürün üsütnde 36 w bir armatür var bir tanedaha yerleştirmek istiyorum ışık yetersiz kalıyor şimdiden teşekkür.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
su sıçramasında vs. yağmur altında sorunsuz çalışabilen IP65 etanj armatürlere bakınız...(tamamen su vs. altında sorun olabilir. IP 67 değildir...

bir de ben cevap yazayım biz bu tür makinalarda 24v lambalar kullanıyoruz bildiğimiz e27 duylara takılıyor ama 24 v böylece kaçak dahi olsa kişilere zarar vermiyor

lamba | ŞAHİN TEKNİK HIRDAVAT -- Dünyanızı Yapılandırmak İçin ! --

- - - Updated - - -

bir de ben cevap yazayım biz bu tür makinalarda 24v lambalar kullanıyoruz bildiğimiz e27 duylara takılıyor ama 24 v böylece kaçak dahi olsa kişilere zarar vermiyor

http://www.makinahirdavat.com/catinfo.asp?src=lamba&imageField2.x=-768&imageField2.y=-118

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri