freze içinde armatür

nasah53

Üye
selam arkadaşlar cnc freze içine yerleştirebileceğim armatür arıyor bor yağında etkilenmicek su almıycak armatürü nasıl temin edebilirim site adresi yada kullandığınız ürün varsa yardımcı olabilirmisiniz.
tabi sert talaşdada kırılmıcak bi ürün üsütnde 36 w bir armatür var bir tanedaha yerleştirmek istiyorum ışık yetersiz kalıyor şimdiden teşekkür.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
su sıçramasında vs. yağmur altında sorunsuz çalışabilen IP65 etanj armatürlere bakınız...(tamamen su vs. altında sorun olabilir. IP 67 değildir...

bir de ben cevap yazayım biz bu tür makinalarda 24v lambalar kullanıyoruz bildiğimiz e27 duylara takılıyor ama 24 v böylece kaçak dahi olsa kişilere zarar vermiyor

lamba | ŞAHİN TEKNİK HIRDAVAT -- Dünyanızı Yapılandırmak İçin ! --

- - - Updated - - -

bir de ben cevap yazayım biz bu tür makinalarda 24v lambalar kullanıyoruz bildiğimiz e27 duylara takılıyor ama 24 v böylece kaçak dahi olsa kişilere zarar vermiyor

http://www.makinahirdavat.com/catinfo.asp?src=lamba&imageField2.x=-768&imageField2.y=-118

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri