Final sınavı ile ilgili yardım

1ML7bj.jpg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşlar sınavım var ben çözemedim çözebilecek olanlardan yardım bekliyorum sınav yarın

Dostum soruyu bu şekilde sorman yanlış olmuş. Keşke sorunun çözümü için biraz çaba sarfedip takıldığın yerden yardım isteseydin. Bu şekilde soruna istemiş olduğun hazır cevap forumda pek hoş karşılanmıyor.

Kırıcı mesajlar olabilir o yüzden bence soruyu çözmek için biraz çaba göster biz size destek verelim.

Son düzenleme:
Dostum soruyu bu şekilde sorman yanlış olmuş. Keşke sorunun çözümü için biraz çaba sarfedip takıldığın yerden yardım isteseydin. Bu şekilde soruna istemiş olduğun hazır cevap forumda pek hoş karşılanmıyor.

Kırıcı mesajlar olabilir o yüzden bence soruyu çözmek için biraz çaba göster biz size destek verelim.
cevap bana sanki çok tanıdık geldi :)
aynı cevabı kaç kere daha vereceğiz acaba.

ayrıca
https://www.kontrolkalemi.com/forum...n-Önce-lütfen-forum-kurallarını-okuyunuz.213/
3.3 ) "Bakar mısınız, Yardım, Bakmayan kalmasın, Lütfen Yardım" gibi başlıklarla konu açmak yasaktır. Başlık bir konunun özeti niteliğinde olmak zorundadır. Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri