fanlar

sayın arkadaşlar evlerde ve ofislerde kullandığımız fanlarda problemler yaşıyorum iş yerinde 30dan fazla fanvar genelde çok çabuk arıza yapıyor. 3 kademeli birinci kademede açtığımda fan çalışmıyor veya çok yavaş çalışıyor belli bi zaman dan sonra çalışmaya giriyor bazen diğer kademelerde de bu sorun var. nedir bu motordan mı kaynaklanıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim

Mesken tipi 220 volt fanlar genelde cok kalitesiz oluyor..Gecenlerde bana bir kac tane geldi, kutunun icinde katalog aradim..Cimento kagidina nerdeyse el ile cizilmis minik bir kagit cikti sadece..
Bizim bunlari prizlerin birine pararlel baglamamiz da yanlis...Hatta aydinlatma linyesine bile baglanabiliyor.

kalite, 20 -25- ytl.lik fanlar.bide müdürümüz yeni almış 2 tane markası bile bi acayıp. 2 yılda garanti kağıdı var :) :

selamün aleyküm arkadasım fan alırken ebat ve kalitesi daima önemlidir.. ve fanın kondasatöründen kaynaklanmış olabilir saygılarımla...

gerçekten piyasada insanı yanıltan ürünler çok. ucuz ve hesaplı gelen ürün 3 gun sonra çöpe atılıyor

abi genellikle kalite sorunu ya çok çakma fanlar var adına önemseme :D

Forum istatistikleri

Konular
128,154
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri