Fabrikaların Bakım Onarım Kadrosunda iş bulamıyorum.

cgryldz

Üye
izmirde yasiyoum. .Tecrubesizim. Elektrik (Lise) mezunuyum. Temel seviye kumanda bilgim var. Is bulamiyorum. Yaklasik 9 aydr ariyorum. Simdiye ise baslasam eminim cok yol giderdim. Evime kumanda malzemeleri aldim plc aldim. Bunlari bir ogrenciye devredecegim. Artik cok yoruldum haysiyetsiz bes para etmez biri oldugumu dusunuyorum.

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Oyle dusunebilirsin ama oyle degilsin. Sabretmelisin. Herhangi bi yerde is bulacaksin once alacagin ucreti kucumseme sorun etme calismaya baslayinca cevre edineceksin ve is imkanin ve ucretin artacak. Sabretmelisin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyle dusunebilirsin ama oyle degilsin. Sabretmelisin. Herhangi bi yerde is bulacaksin once alacagin ucreti kucumseme sorun etme calismaya baslayinca cevre edineceksin ve is imkanin ve ucretin artacak. Sabretmelisin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi ucret olarak asgari istiyorum daha ne isteyebilirim ki ?

Bence eğer fabrika işi bulamadıysan mühendislik firmalarına git orada pano ve montaj işinde pişersin ve bir kaç yıl sonra bir fabrikaya usta olarak işe çok daha rahat girersin.

Bence eğer fabrika işi bulamadıysan mühendislik firmalarına git orada pano ve montaj işinde pişersin ve bir kaç yıl sonra bir fabrikaya usta olarak işe çok daha rahat girersin.
Otomasyonculari da takip ediyorum onlar da tecrubeli eleman aliyor :(

İzmir sanayiisi büyük bir şehir biraz sabret mutlaka bir iş çıkacaktır ve o iş çıktığında dört elle sarıl işine

Kariyer net gibi sitelere ve iş kur a mutlaka git

Selamlar sana tavsiyem reklam gibi olmasın ama dedem otomasyon ve egesim gibi yerlere girmeye bir dene olamazsa kapılarına git direkt cv ver. Ben birkaç kere öyle iş bulmuştum Kariyer den bazen cv ler ulaşmıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri