Fabrikaların Bakım Onarım Kadrosunda iş bulamıyorum.

izmirde yasiyoum. .Tecrubesizim. Elektrik (Lise) mezunuyum. Temel seviye kumanda bilgim var. Is bulamiyorum. Yaklasik 9 aydr ariyorum. Simdiye ise baslasam eminim cok yol giderdim. Evime kumanda malzemeleri aldim plc aldim. Bunlari bir ogrenciye devredecegim. Artik cok yoruldum haysiyetsiz bes para etmez biri oldugumu dusunuyorum.

Son düzenleme:
Oyle dusunebilirsin ama oyle degilsin. Sabretmelisin. Herhangi bi yerde is bulacaksin once alacagin ucreti kucumseme sorun etme calismaya baslayinca cevre edineceksin ve is imkanin ve ucretin artacak. Sabretmelisin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyle dusunebilirsin ama oyle degilsin. Sabretmelisin. Herhangi bi yerde is bulacaksin once alacagin ucreti kucumseme sorun etme calismaya baslayinca cevre edineceksin ve is imkanin ve ucretin artacak. Sabretmelisin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi ucret olarak asgari istiyorum daha ne isteyebilirim ki ?

c.berkan

Profesyonel Üye
Bence eğer fabrika işi bulamadıysan mühendislik firmalarına git orada pano ve montaj işinde pişersin ve bir kaç yıl sonra bir fabrikaya usta olarak işe çok daha rahat girersin.

Bence eğer fabrika işi bulamadıysan mühendislik firmalarına git orada pano ve montaj işinde pişersin ve bir kaç yıl sonra bir fabrikaya usta olarak işe çok daha rahat girersin.
Otomasyonculari da takip ediyorum onlar da tecrubeli eleman aliyor :(

c.berkan

Profesyonel Üye
İzmir sanayiisi büyük bir şehir biraz sabret mutlaka bir iş çıkacaktır ve o iş çıktığında dört elle sarıl işine

c.berkan

Profesyonel Üye
Kariyer net gibi sitelere ve iş kur a mutlaka git

Selamlar sana tavsiyem reklam gibi olmasın ama dedem otomasyon ve egesim gibi yerlere girmeye bir dene olamazsa kapılarına git direkt cv ver. Ben birkaç kere öyle iş bulmuştum Kariyer den bazen cv ler ulaşmıyor.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
100,917
Kullanıcılar
377,757
Son üye
xtal06

Son mesajlar

Yeni Konular