Fabrikaların Bakım Onarım Kadrosunda iş bulamıyorum.

Selamlar sana tavsiyem reklam gibi olmasın ama dedem otomasyon ve egesim gibi yerlere girmeye bir dene olamazsa kapılarına git direkt cv ver. Ben birkaç kere öyle iş bulmuştum Kariyer den bazen cv ler ulaşmıyor.
Tesekkur ederim. Deneyecegim
Sabah Delphi'ye gidecegim. Bakim onarim kadrosunda alim var mi diye.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
izmirde yasiyoum. .Tecrubesizim. Elektrik (Lise) mezunuyum. Temel seviye kumanda bilgim var. Is bulamiyorum. Yaklasik 9 aydr ariyorum. Simdiye ise baslasam eminim cok yol giderdim. Evime kumanda malzemeleri aldim plc aldim. Bunlari bir ogrenciye devredecegim. Artik cok yoruldum haysiyetsiz bes para etmez biri oldugumu dusunuyorum.
Lütfen moralinizi bozmayin.Yabancı dilinizi teknik çeviri yapacak kadar ilerletin.Plc yi seri biçimde programlamayi öğrenin. Motor sürücüler ve sensorler hakkinda bilgi edinin.En önemlisi kendinize guvenin
Reglaj ve Terminasyon konularinda bilgi edinirseniz şantiye işi bulursunuz.

Lütfen moralinizi bozmayin.Yabancı dilinizi teknik çeviri yapacak kadar ilerletin.Plc yi seri biçimde programlamayi öğrenin. Motor sürücüler ve sensorler hakkinda bilgi edinin.En önemlisi kendinize guvenin
Reglaj ve Terminasyon konularinda bilgi edinirseniz şantiye işi bulursunuz.
Dedikleriniz evde ogrenilecek seyler degil. Bir sahada bir calisma esnasinda ogrenilecek bilgiler. Ben de bunlari ogrenebilecek yer ariyorum zaten. Ingilizce biliyorum.
Tesekkur ederim. Deneyecegim
Sabah Delphi'ye gidecegim. Bakim onarim kadrosunda alim var mi diye.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

senin işin ustanın yada patronun insafına kalmış.Allah yardımcın olsun

bırakırsan kendini ne ile geçindireceksin
ben 22 yaşındayım ve de Bakım tecrubem hiç olmadı sadece tesisatta çalıştım. kumanda bilgim var. Geçindirmek konusunda motaj hatlarında çalışırım ne bileyim yani işsiz işsiz bakım işi beklemektense en kötü bi işe girerim. 8 aydır iş arıyorum

Eğer başka bir alternatif iş varsa değerlendirmelisin bence ya da iş ararken geçen zamanda boş durmamak bir gelir elde etmek için çalışılabilir. Allah yardımcın olsun kolay değil.

Eğer başka bir alternatif iş varsa değerlendirmelisin bence ya da iş ararken geçen zamanda boş durmamak bir gelir elde etmek için çalışılabilir. Allah yardımcın olsun kolay değil.

Kendimi beceriksiz haysiyetsiz hissediyorum kimi firmalar tecrube kimisi de baska bişeye takıyor. Koskaca izmirde 8-9 aydır adam olamadım.

memleketimizde adama 12 yıl eğitim(ilkokul lise) veriliyor sonrada üneversitede kazanılmayaınca verdikleri eğitim piyasada hiçbir işe yaramıyor.yazık, çok yazık. insanların hayatını düğümlüyorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri