Fabrikada bakımcı olmanın gereklilikleri nelerdir?

Soyle bi durum war....mesaiye kalıyorum ama müdür mesai parası vermıyo..yani iş oldugunda arıza oldugunda işi bitirip gidiyorum geç cıkıyorum ama bu mesai olarak geçmiyo kayıtlara aynı sekilde cumarteside Bakım yapmak icin geliyorum ama mesai olarak girmiyo kayıtlara...

Kardeş bende arkadaşlara katılıyorum mesai yap bunun sana çok faydası olacak fabrikada kimse yokken daha iyi çözersin problemleri. kimse sana soru sormaz neden çalışmıyor ne oldu ne kadar sürer gibi sorular olmaz daha rahat olursun kendini baskı altında hissetmessin. sonrada gözün kapalı yaparsın arızaları. Hatta telefonla bile halledebilirsin. Merak etme her şeyin bir ilki vardır. Buradaki herkes senin gibiydi bir zamanlar.

Soyle bi durum war....mesaiye kalıyorum ama müdür mesai parası vermıyo..yani iş oldugunda arıza oldugunda işi bitirip gidiyorum geç cıkıyorum ama bu mesai olarak geçmiyo kayıtlara aynı sekilde cumarteside bakım yapmak icin geliyorum ama mesai olarak girmiyo kayıtlara...

kardes mesaı alamadıgını yazmıssın ben calıstıgım fırmada 16. yılımı doldurdum,ve bu zaman zarfında gece gunduz gunlerce haftalarca eve gıtmedıgım oldu.Ve herzaman ama ıyı ama kotu karsılıgını aldım.benım sana tavsıyem mudurnle otur bu konuyu anlat cunku nasıl alıstırırsan oyle devam edıyor.bırde senle alakası olmayan bazı ıslerı ustune yıkmaya kalkacaklar sakın bu ıslerın uzerıne atlama.

Bence bu konuda uzman bir firmadan servis hizmeti al.
her işi kendin yapamazsın...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri