Evde kullanılacak inverter en sağlıklı nasıl bağlanır?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bahsettığınız sistem siradan sistem değıl birkaç yuz tl değıl 3-5 bin tl olsa ben elektronikçiyım bır saat zaman kaybetmeden kurarım fazla değıl 1 kwatt guç alabıleceğım sistemede razıyım ama çok pahalı bu sistemler en basıtınden bir 100 A akü 800-1000 tl jel aküden bahsedıyorum gerısını siz hesaplayın

Evet güneş enerjisi paneliyle yüksek kalır. Ben sigorta kutusuna entegrasyon masrafını demek istemiştim. Yoksa evet, 2000'i geçti jel akü ve güneş paneli kullanmadığım halde.

Kacak akim resi varsa standart ups sistme rahatlikla takilabilir. Sorun kacak akim rolesi degil kesinti aninda devreye girdiginde o sisteme bagli diger cihazlarin cekecwgibyuk fazla olursa inverter kendini kapatir. Tavsiyem o siatemibayri bir hat uzerinden calistir. Sigorta panona baglama. Motor caliatiracaksan kesinlikle tam sinus inverter kullanmalisin. Buzfolabi icin demetaji hesaba kattinmi. Aku icin araba akusu iyi bir fikir degildir. ************ adresinde ups bolumunde aku secimi ce guc hesabi ile gili bolca bilgi mevcut. Redresor invertor sarj sevresi role kuplor kullanacagina direk ups kullan derim 3kva dis aku baglanabilen bir model hem ayni paraya malolur hem de daha verimli olur

Sihotya sistemin uygun degilse ev sistemine baglamak akil kari degildir. Uyanik elektrikcilerimiz camaair makinasiyla salon isigini ayni sigortaya baglayabilir topraklamada aidirlama yapabilir. Risk almayin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri