ev elektrik tesisat projesi

gokhan58

Üye
öncelikle merhaba arkadaslar acilen ev elektrik tesisatı projesine ihtiyacım var arıyorum ama malesef bulamadım yıl sonu bitirme ödevim ev tesisatı gerilim düşümü hesabı falan tesisatın nasıl oldugu fark etmez farketmez tek katlı olsa iyi olur şimdiden tşk ler

arkadaslar mimari proje lazım cift daire bodrum kat zemin kat 4 normal kat zeminin yarısı dukkan dıger yarısı saıre olucak bıdrum katın yarısı otopark dıger yarısı gogal gaza uyumlu kazan dairesi . buraya ait kazan dairesi elektrik panosu brülör surkülasyon pompası hidrafor vb beslemesi saglayacak binada asansör bulunacak en az 150 kv binanın enerji minumum simdiden herkese tesekkurler ediyorum yardımcı olursanız cok memenun olurum EMAİL... [email protected] ... SİTEDE BASKA TURLU YARDIM ISTEYEN OLURSA BANA ULASABILIR BILGILER VERILIR ACİL

mrb ben iklimlendirme ödeim için bu çarşambaya kadar ödev teslim edecem bina elektirigi hakkında temel elektirik bilgisini içeren bir documanın varsa [email protected] adresine yollarsan sevinirim.ödev de bina elektriginini temel bilgisi olursa ve yarın yollarsan sevinirim şimdiden teşşekkür ederim...

mrblar arkadaşlar üniversite öğrencisiyim yapmam gereken bir ödevim projem varr yardımcı olursanız sevinirimm bir binada çift daireli 3 katlı altı dukkan çatı katı olacak bunun elektrik otoked projesi lazımm yardımlarınız içinn şimdiden çok tşkr ederimm

arkadaşlar elektrik proje ve taahhüt firmasında çalışıyorum. özel mesajdan mail adresinizi gönderirseniz ihtiyacınız olan elektrik projelerini mail olarak gönderebilirim.

MRB ARKADAŞLAR ELEKTRİK SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TEK KATLI EV PROJESİ, kOLON HATTI ÇİZİLMİŞ AYRI, LİNYE HATTI ÇİZİLMİŞ AYRI, YÜKLEME CETVELİ ÇIKMIŞ AYRI GÜÇ TABLOSU ÇİZİLMİŞ PROJE LAZIM GÖNDERİRSENİZ ÇOK MAKBULE GEÇER KARDEŞ Mail adresim [email protected] Selamlar.

AYNISI BANADA LAZIM KARDEŞİM

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri