EUROBIKE Mobilite ve Bisiklet Fuarı (Bölüm 2) Frankfurt /Almanya

elektrofizikci

Usta Üye

EUROBIKE Mobilite ve Bisiklet Fuarı (Bölüm 2) Frankfurt /Almanya​

BÖLÜM 2: Yedek Parça, aksesuar, tamir ve test kitleri ve genel görünüm.

Ben böyle fuar görmedim :) Çok büyük bir fuardan geriye kalanları karmaşıkda olsa sizlere aktarmaya çalışıyorum. Birçok fotoğraf ve video çekmişim. Hepsi saatler sürüyor ama ben bunu 4 video ile 15 dk dan 60 dk da size aktarmaya çalışacağım. Bölüm 1 desiniz. Bu bölümde fuarda çektiğim fotoğraflardan Cargo bisiklet ve scooter grubu resimlerini paylaştım. Ayrıca sosyal alanda yapılan aktivitelerden bahsetttim. Fuarı özetlemek gerekirse trendler şu şekilde: 1. Pedal göbeğinden motorlu bisikletler ( MID MOTOR) 2. Şasiye gömülü lityum bataryalar 3.Tek parça kaynaksız Hidroform denilen şasiler 4. Cargo ve Taşıma Bisiklet ürün grubu ailesi (Delivery) bunların dışında dikkatimi çeken ahşap şasiler, zincir yerine kayış kullanan modeller, aralarında kablo olmadan çalışan bldc motor-gaz kolu-gösterge-batarya sistemi, en ilginci bu idi :) Umarım beğenirsiniz ve faydası olur. İlgilenenlere iyi seyirler...

EUROBIKE Mobilite ve Bisiklet Fuarı (Bölüm 2) Frankfurt /Almanya​

BÖLÜM 2: Yedek Parça, aksesuar, tamir ve test kitleri ve genel görünüm.

Ben böyle fuar görmedim :) Çok büyük bir fuardan geriye kalanları karmaşıkda olsa sizlere aktarmaya çalışıyorum. Birçok fotoğraf ve video çekmişim. Hepsi saatler sürüyor ama ben bunu 4 video ile 15 dk dan 60 dk da size aktarmaya çalışacağım. Bölüm 1 desiniz. Bu bölümde fuarda çektiğim fotoğraflardan Cargo bisiklet ve scooter grubu resimlerini paylaştım. Ayrıca sosyal alanda yapılan aktivitelerden bahsetttim. Fuarı özetlemek gerekirse trendler şu şekilde: 1. Pedal göbeğinden motorlu bisikletler ( MID MOTOR) 2. Şasiye gömülü lityum bataryalar 3.Tek parça kaynaksız Hidroform denilen şasiler 4. Cargo ve Taşıma Bisiklet ürün grubu ailesi (Delivery) bunların dışında dikkatimi çeken ahşap şasiler, zincir yerine kayış kullanan modeller, aralarında kablo olmadan çalışan bldc motor-gaz kolu-gösterge-batarya sistemi, en ilginci bu idi :) Umarım beğenirsiniz ve faydası olur. İlgilenenlere iyi seyirler...
400 km yol yapan elektrikli bisiklet varmış. Siz max kaç km gördünüz?

400 km yol yapan elektrikli bisiklet varmış. Siz max kaç km gördünüz?
fuarda deneme ve özellik sorma şansımız olmadı. Bu tip menziller genelde değiştirilebilir bataryalarla mümkün oluyor, tek batarya ile biraz zor, bisiklette normal bir bisiklette bu kadar menzili yaptıracak bataryayı sokacak yer bulamazsınız. ben 100 km olanı gördüm, düzce üretimi Volta VB7. Getir kullanıyor Almanya da.

13 Eyl 2020

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri