etrCAD Elektrik Tesisat Projesi Çizim Programı

Arkadaşlar elektrik projesi çizmekteyim. Daha öncede bi kaç forumda fotolarını koymuştum. youtube da vidyosunu gördüm. Elektrik projesi çizimiyle uğraşanlar daha önce duydu mu? bilgisi olan var mı? Nasıldır sizce?

Hiç duymamıştım ama videoyu izledim baya pratik bir programa benziyor.

Bartın da yerel bir firmanın geliştirdiği bir program. Adamlar tanıtım için küçük bi çizim yaptılar çok pratik ve kullanışlı bir program

firmanın sitesinde programla ilgili görseller var. sadece bu video var ama farklı ekran görüntüleri de mevcut. "çok yakında" yazıyo ama hadi bakalım inşallah çıksın da bi kullanalım :D 15-20 dakikada şu projeyi keşfiyle birlikte çizdiler valla doğruysa işimizi baya kolaylaştırır gibi görünüyo. helal olsun

Arkadaşlar bu programı biz yazdık. Yazın EMO Ankara şubesinde programla ilgili seminer vermeyi planlıyoruz. İlgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler. Programın güncel videosu;
adresinde mevcut.

Video açıklamasında da web sayfalarımızın linki bulunuyor. Programla ilgili videolar hazırlanmaktadır ve web sitesine en kısa zamanda yüklenecektir. Herkese iyi çalışmalar.

Bu program ne zaman satışa girecek? Harika bir program olmuş elinize sağlık..

Bu program ne zaman satışa girecek? Harika bir program olmuş elinize sağlık..

Çok teşekkür ederiz :) Programı yazın Ankara EMO'da tanıtmayı düşünmekteyiz. 2017 Yaz sonuna doğru da kullanıma açacağız inşallah. Seminerleri, eğitim videolarını, duyuruları ve detaylı bilgileri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri