Eplan Programı Hakkında

S.a eplan hakkında kafama takılan bir kaç basit soru var. Onları size çekinmeden sormak istiyorum :)

1.si, eplan programı tam olarak ne iş yapar?

2.si piyasada geçerliliği ne derecedir?

3.sü eplan'ı öğrenmek için önerebileceğiniz püf noktalar nelerdir?

Teşekkürler.

1.eplan elektrik projelerini çizebildiğin profesyonel bir yazılımdır.eplan dışında başka programlarla da bu projeler çizilebiliyor.,
2.piyasada geçerliliği iyidir diyebilirim ama sırf eplan programını kullanabilmekte yeterli değildir.
3.eplanı iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsan profesyonel bir yardım almandır.kendi başına öğrenmen biraz zor.

eplan programı özellikle pano vb sektörlerde çokça kullanılan, bir çok fonksiyonu otomatik olarak gerçekleştiren çizim programıdır.

otomatik olarak kasıt, referaslandırma, malzeme listesi, klemens planları, kablo planları, röle etiketi vs. gibi neye ihtiyacın varsa kendi formlarına vaya excel olarak çıktı alabilirsin.

profesyonel yardım istersen yardımcı olabilirim.

slm alykm arkadaşlar. ben e-plan da çizdiklerimin çıktısını alırken siyah beyaz olarak alıyorum. ama renkli almam benim için montaj yaparken daha kolaylık sağlaycağına inanıyorum. renkli çıktı alamıyorum bunu nasıl yapabilirim. yoksa e-planda renkli çıktı alınmıyor mu?

slm alykm arkadaşlar. ben e-plan da çizdiklerimin çıktısını alırken siyah beyaz olarak alıyorum. ama renkli almam benim için montaj yaparken daha kolaylık sağlaycağına inanıyorum. renkli çıktı alamıyorum bunu nasıl yapabilirim. yoksa e-planda renkli çıktı alınmıyor mu?
pdf olarak export et sonra çıkart.

PDF olarak export ederken output bolumunde . color olarak isaretlemen yeterli olacaktir .

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,116
Son üye
Solud1

Yeni konular

Geri