Eplan p.8 eğitimi verilir (prof dan)

sarigolge

Üye
:eek:EPLAN P.8 eğitimi veriyorum arkadaşlar.Eplanın uzman kullanıcısıyım

:eek:Fiyat olarak da çok fazla istemiyorum.Maksadım böğle profesyonelce bi cad değil mühendislik programını her teknik arkadaşımın öğrenmesini sağlamaktır.

:rolleyes:Eğitim programı Dersler ve Proje uygulamaları şeklinde geçmektedir.

:rolleyes:Eplan P.8 in bilhassa tersine mühendislik, raporlama v.b. özelliklerine şaşıracaksınız.Gerçekten şu an fitaı en pahalı programlardan biri olmasına rağmen bir çok şirketin Eplan P.8 e geçtiği haberini almaktayım.Hatta duyduğuma göre türkce olan program Cofaso(Eplan 5.20 nin çakma türkcesi ) yu kullanan bir çok arkadaşımın şu sıralar Eplan P.8 e geçtipini duyuyorum.Ben de eğitimlerine yardımcı olarak üstüme düşeni yapmış oluyorum.

Lütfen İletişime geçiniz !

Eplan Eğitimini hafta sonları ve hafta içi akşam veriyorum.Görüşürsek muhtemelen uygun bir zaman buluruz.

Slm oktay bey
ben eplan 5.5 kulanıcısıyım eplan kullanmasını biliyorum ama eplan p8 programını bulamıyorum bana yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler.

Lütfen cep telefonu ya da mail adresim üzerinden iletişime geçiniz.Ankara da yardımcı oldugum bazı firmalar var sizleri de onlar arasına katmak isterim.

piyasada autocad daha yaygın bende autocad electrical öğrenmek istiyorum.

Saygı duyarız yeterki arkadaşlarımız kendini geliştirsin.Hayırlı olsun

Merhaba,

ben eplan 5.5 kulanıcısıyım eplan kullanmasını biliyorum ama eplan p8 programını bulamıyorum bana yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler.

cofaso yazılımını kullanmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

cadsaopaulo

Merhaba,

Kolay gelsin.

cadsaopaulo

Evet burada verdiğin tavsiye sonrasında senin diğer sitelerdeki ve koulardaki çabalarını da gördükten sonra Cofasoya çalıştığını düşünüyorum.KOLAY GELE

Merhaba,

Kolay gelsin.

cadsaopaulo
bencede e-plan gibi bi programa dunya para verip bide eğitimi için para verip masraf etmektense,indirin programı, eğitim videolarınıda indirin masraf etmeden oğrenin,

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri