EPLAN Malzeme Listesi (Yardım)

projede yok yok yani :) fiyat listesini ilk defa duydum

:) malzeme listesine kullandığımız ürünlerin fiyatlarınıda eklediğimiz için :) mecbur :)

Ben teşekkür ederim nedemek faydam olduysa bu bana yeter.Yine aynı şekilde Utilities>part>managament> yapıp giriyoruz.Sol tarafta malzemeyi seçtiğimizde üst tarafta price unit diye yer var oradan yapmaya çalış.

ERP sisteminiz var ise eplan burası ile haberleşir ve güncel fiyat listeleri ile birlikte malzeme listenizi almaktadır.

Eplan p8 2.1v Lisanslo ürün kullanıcısıyım. Siemens başta olmak üzere tüm malzeme datası Eplan tarafından tedarik edilip kullanıcılara iletilmiyor mu ?
Bilgisi olan var mı ?

herkese iyi çalışmalar.EPLAN Electric P8 1.7.12 sürümü yeni kullanmaya başladım.forumda yazılanları yaptım fakat birtürlü malzeme listesi oluşmuyor ve yeni eklediğim malzemeyi çekemiyorum.aynı sürümü kullanan arkadas varsa yaardım ederse sevinirim.durum biraz acil :)

herkese iyi çalışmalar.EPLAN Electric P8 1.7.12 sürümü yeni kullanmaya başladım.forumda yazılanları yaptım fakat birtürlü malzeme listesi oluşmuyor ve yeni eklediğim malzemeyi çekemiyorum.aynı sürümü kullanan arkadas varsa yaardım ederse sevinirim.durum biraz acil :)

Öncelikle merhaba;

Utilities>Generate>Reports üzerinden new'i seç oradan da part list'i seçip malzeme listesini alabilirsiniz.

Öncelikle merhaba;

Utilities>Generate>Reports üzerinden new'i seç oradan da part list'i seçip malzeme listesini alabilirsiniz.
hocam dediğini aynen yaptım.close dediğimde herhangi bir değişiklik olmadı.program lisanslı olmadığından mı bu sıkıntı yoksa biyerde yanlış mı yapıyorum?ekte gönderdim ekran alıntısını.ordan new deyip istediğim projenin sayfasını seçip close diyorum hiçbir etkileşim yok.saygılar

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    32 KB · Görüntüleme: 25

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular