EPLAN Kablo Kesit Gösterimi

anadoludan

Üye
Merhaba arkadaşlar kablo oluşturdugumuz zaman kablo kesitini 3x2,5 mm2 seçeyorum ayarlıyorum ancak mm2 kısmı gözükmüyor nasıl gösterebilirim.

Kablo özellikleri penceresi,gösterge sekmesinden aşağıdaki özellik fonsiyonunu eklemeniz yeterli.
1544452652831.png

Ne yaptıysam -MV1 altında yazan kesitin yanında istiyorum mm2 kesit işaretini oraya ekleyemedim senin dediin gibi yaptıgım zaman resimdeki gibi üstte çıkıyo

2.png

3.png

NYY KABLO TİPİN ALTINDA 4x2.5 yazan yerin yanında mm2 olmasını istiyorum senin kablo üzerinde de harici olarak 4x2.5mm2 yazıyor farkettiysen ikinci kez aynı kesit yazmasını istemiyorum. @ergunpoyraz @avast

Tamam işte bu kısımlarda değişiklik yapacaksın.Diğer bir kısım ise ; Yardımcı Uygulamalar+Ürün+Yönetim şeklinde ilerle ve seçtiğin kablonun özelliklerini değiştir.

Tamam işte bu kısımlarda değişiklik yapacaksın.Diğer bir kısım ise ; Yardımcı Uygulamalar+Ürün+Yönetim şeklinde ilerle ve seçtiğin kablonun özelliklerini değiştir.
TAMAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇÖZDÜM MANTIĞI,
SON OLARAK BELLİ BİR HAT İÇİN KABLO VE NUMARA GÖSTERMEM GEREKİYO KABLOSUNU ÇİZİYORUM NUMARA KISMINI OTOMATİK NASIL YAPABİLİRİM.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri