ENTES DT 10 Bağlantı Şemasını Nasıl Yapacağım?

ilhamid

Üye
SAYIN ARKADAŞLAR,Sayın Üstadlar,
Yazlıktaki bahçe lambaları ( 5 adet led ampul) entes dt 10 astronamik zaman saatı aldım.programlamayı iyi kötü ögrendim ama elektrık bağlantısını nasıl yapıcağğım.
ayrıca entes teknik servise sordugumda kontaktöre gerek yok dediler.bu gun istanbul entese sorugumda mini kontaktör kullanman lazım dediler.
bu konuda yardımcı olurmusunuz.
entes sitesinde bağğlantı şeması var ama tam anlayamadım.
çizimle nalatmaimkanı olan olursa dah da menun olurum. izmir-çeşme

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ledlerde olan bir arızadan dolayı,röle kontağının yapışarak rölenin hasarlanmasını önlemek için,sigorta amperajına uygun mini bir röle kullanmakta yarar var. Röle kontağınıda kullanabilirsiniz. Basit bir şema için, arkadaşlarımızın şema ekleyeceğini umuyorum.

Adsız.png

sayın devil.bilgiye teşekkur ederim.yalnız bir şey soracağım, bu bağlantı c1 den mi bağlantı yapıldı, yoksa c2 den mi.

sayın devil.bilgiye teşekkur ederim.yalnız bir şey soracağım, bu bağlantı c1 den mi bağlantı yapıldı, yoksa c2 den mi.

sayın usta,şemada kırmızı faz faz,mavi nötr,siyah ve kahverengi ne oluyor ,ayrıca sag taraftaki sigorta anaharı mı yoksa,kontaktör mu.lutfen açıklarmısınız.

Son düzenleme:
sıyah zaman saatinin kontak cıkısı kahve rengide rölenin kontak cıkısı sağ tarafta bahsetmiş oldugunuz eleman röle dir evet kırmızı faz mavi nötür siz ne işle ugrasıyorsunuz cok yabancısınız sanırım bilen birinden yardım alın kendınıze zarar vermeyin

Elektrikçinin işini elektrikçiye bırakınız...
Burası mesleki paylaşım sitesidir. Meslekten olmayanlara Yardımcı olayım derken hem Meslek erbabının ekmeğine mani oluyorsunuz. Hemde şahsın hayatını tehlikeye atıyorsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri