Enerji verimliliği haftası nedeniyle

elektrofizikci

Usta Üye
5 dakika sonra (21:00)ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için, tasarruf için, binlerce ton su, kömür, doğalgaz, mazot tasarrufu, havaya salınan tonlarca zehirli gazın önlenmesi için 1 dakika ELEKTRİKLERİ KAPATIYORUZ! Senide bekliyoruz...

Giresun Üniversitesi Enerji TopluluğuEnerji Tasarrufu için 1 dakika
16 Ocak Cuma günü saat : 21.00 da yapılacak olan elektrikli aletleri kapatma etkinliğimize katılanlar . Işıklarını söndürdüğü yerde Resimlerinizi çekerek sayfamıza gönderirseniz bu resimlerin paylaşımınıda gerçekleştireceğiz.www.facebook.com/guenerji

1dk elektriği kessen ne olacak kesmesen ne olacak. Tasarruf adına ne yapabiliyoruz onları konuşalım. Hala milyonlarca evde akkor flamanlı ampul var.

bunlar ünüversitede yapılan enerji tasrufu etkinlikleri. ne yapsınlar başka birşey öğrenememişler.

tasarruf teşvik edilmek isteniyorsa vatandaş A sınıfı cihazlara yönlendirilmeli mesela A sınıfı cihazlara vergi indirimi yapılmalı

1dk elektriği kessen ne olacak kesmesen ne olacak. Tasarruf adına ne yapabiliyoruz onları konuşalım. Hala milyonlarca evde akkor flamanlı ampul var.
onları da konuşalım da sayın YaşlıUzman, sizden beklemediğim bir davranıştı bu, sitem ediyorum. Ne demek 1dk ile ne olacak.. Burada önemli olan katılım ve tasarrufa dikkat çekmek. İnsanlar güzel bir hareket başlatmış, başlamış.. Sahip çıkıp desteklemek düşer bence... Sağlıcakla...

Ben bu tür etkinlikleri boş hatta komik buluyorum kimse kusura bakmasın !

İçki bağımlısı bir sarhoşun yeşilay haftası diye 1gün içki içmemesine benzer bir durum :confused:

Bu tür eylemlerin Butterfly effect Kelebek etkisi gibi bir etki mi yapacağını düşünür insanlar !

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri