Enerji Nakil Hatları ve Transformatörler İçin Kaynaklar

BursaBülbülü

Profesyonel Üye
Merhabalar,
ENH ve trafolar için teorik, temel bilgiler ve saha bilgileri mevcut olan kitaplar var mıdır acaba? Var ise hangi kitaplardan almam gerekir?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kardeşim, bu aramayı sen yapmışsındır ama
https://www.google.com/search?client=opera&q=ENH+ve+trafolar+için+teorik,+temel+bilgiler&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
işine yarayan varsa bak, zaten ben yaptım abi dersen yaz ben silerim bunu.
Yaptım abi bu aramaları ama Atilla Yunusoğlunun adını duydum, araştırırken de gördüm. Her mühendiste olması gereken kitap diye bahsetmekteler. Bu konuda da yardım almak istedim aslında mühendis veyahut elinde olup okuyan abilerimden. İlgin için de çok teşekkür ederim abim.

Yaptım abi bu aramaları ama Atilla Yunusoğlunun adını duydum, araştırırken de gördüm. Her mühendiste olması gereken kitap diye bahsetmekteler. Bu konuda da yardım almak istedim aslında mühendis veyahut elinde olup okuyan abilerimden. İlgin için de çok teşekkür ederim abim.
istersen sileyim ama böyle nokta atışlı soru soransan yetkin ustalarımız daha güzel cevap yazarlar. yoksa benim gereksiz araştırmalarım için dünyanın öbür ucundaki forumları üniversiteleri ziyaret edersin.

istersen sileyim ama böyle nokta atışlı soru soransan yetkin ustalarımız daha güzel cevap yazarlar. yoksa benim gereksiz araştırmalarım için dünyanın öbür ucundaki forumları üniversiteleri ziyaret edersin.
Yok abim kalsın araştırman. Belki bu başlık altında başkasının işine yarar.

Forum istatistikleri

Konular
128,259
Kullanıcılar
450,081
Son üye
halefly

Yeni konular

Geri