En son atılan mesajlar bölümü

elek

Profesyonel Üye
Daha önce sayfanın en altında böyle bir kısım vardı.Tekrar getirilirse iyi olur.
Forumu daha çekici kılıyordu.

Sn elek

Aynı şekilde yeni mesajlar bölümünden son mesajları görebilirsiniz.

Sn elek

Aynı şekilde yeni mesajlar bölümünden son mesajları görebilirsiniz.

MESAJLARIMA VERİLEN CEVABLAR gibi bir bölüm vardı. hani mesaj attığımız konulra yada kendi açtığımız konuları takip etmek için çok iyi oluyordu o kalkmış..

Bence de mesajlarıma verilen cevaplar mümkünse tekrar getirilsin. Çünkü yorum yaptığımız konuya başka biri daha yazdığında biz onu rahatlıkla takip ediyorduk ve bu bölümün bize katkısı çoktu şimdi hangi konularla ilgilendiğimizi, yorum yazdığımızı unutuyoruz

forumumuzun alt yapısı değiştiği için aynı özellikler olmasada eskisine yakın özellikler yakında eklenecektir.

ekranda özel mesajımızın dışında yaptıgımız yorumlar hakkında yazılan yazılardanda haberdar oluyoduk yine böyle bir uygulama yapılsa cok ıyı olur dıye dusunuyorum bende iyi çalışmalar

Bende arkadaslara katılıyorum. Site yoneticilerinin bu konuyu bir an once duzeltmelerini bekliyorum...

konu üzerindeki seçenekler bölümünden "bu konuya abone ol" bölümünü seçerseniz o konuya yazılan mesajlar size mail yoluyla bildirilmektedir....

Bencede mesajlarıma verilen yanıtlar cok faydalı bir linkti

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri